foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
„Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić" - Warren Buffet

Publiczne Gimnazjum nr 2

w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6, 37-100 Łańcut

PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH DLA UCZNIÓW

I semestr roku szkolnego  2018/2019  

Prowadzący

Nazwa zajęć

Termin

Biernat Maria

Język włoski

Przygotowanie do egzaminu/Koło języka włoskiego

Wtorek       14.35 – 15.20

Zajęcia świetlicowe

Wtorek       12.45 – 13.30

Bogusz Piotr

Zajęcia na basenie

Wtorek       13.30 – 15.20

Bogdan Chorzępa

 

 

Cisek Monika

Język angielski

Zajęcia wyrównawcze

dla uczniów klas IV c i V a (gr. niezaawans.)

Środa   7.05 – 7.50

(na zamianę/wg potrzeb)

Koło języka angielskiego

dla uczniów klas V a (gr. zaawans.)

Czwartek  7.05 – 7.50

Duliban Danuta

Zajęcia sportowe - SKS

Czwartek   15.25 – 16.10

Duliban Magdalena

Język angielski

Przygotowanie do egzaminu

     dla uczniów klas III a i III b    (gr. niezaawans.)

Piątek    7.05 – 7.50

Język angielski

Koło/Zajęcia wyrównawcze

     dla uczniów klasy IV a   

Czwartek    13.40 – 14.25

Język angielski

koło

     dla uczniów klasy VI a (gr. zaawans.)

Środa    7.10 – 7.55

Wg potrzeb

Filip Katarzyna

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Wtorek  11.45 – 12.30

Zajęcia świetlicowe

Wtorek       10.45 – 11.30

Flejszar Alina

Język polski

Przygotowanie do egzaminu dla uczniów klasy III a

Środa    7.05 – 7.50

Język polski

Koło polonistyczne/zajęcia wyrównawcze

Czwartek   7.05 – 7.50

Gac – Fronc Anna

Fizyka

Przygotowanie do egzaminu dla uczniów klas III  

Poniedziałek  7.05 – 7.50

Matematyka

Przygotowanie do egzaminu dla uczniów klasy III a

Wtorek   7.05 – 7.50

Matematyka

Przygotowanie do egzaminu dla uczniów klasy VIII a

Piątek   7.05 – 7.50

Matematyka

Koło /Zajęcia wyrównawcze

Po wcześniejszym umówieniu

Gondek Andrzej

Koło przyrodnicze

Czwartek   7.10 – 7.55

Grabowska Renata

Język angielski

Przygotowanie do egzaminu

dla uczniów klas VIII a (gr. zaawans.)

Wtorek   7.05 – 7.50

Czwartek  7.05 – 7.50

Język rosyjski/Język angielski

Koło języka angielskiego/Zajęcia wyrównawcze

Wtorek   7.05 – 7.50

Czwartek  7.05 – 7.50

(na zmianę z przygotowaniem do egzaminu)

Grobelny Małgorzata

Język polski

Zajęcia wyrównawcze dla klas IV

Piątek    7.05 – 7.50

Język polski

Koło

Środa    7.05 – 7.50

Lucyna Hanus

Koło biblioteczne

Środa    12.45 – 13.30

Piątek    13.40 – 14.25

Jaworski Andrzej

Zajęcia na basenie

Wtorek       13.30 – 15.20

Kiełb Jolanta

Koło informatyczne

Przygotowanie do egzaminu na kartę rowerową

dla uczniów klas IV

Wtorek       14.35 – 15.20

Czwartek      12.45 – 13.30

 

Diana Kisała

 

Biologia

Przygotowanie do egzaminu

Piątek    7.05 – 7.50

Koło biologiczne

dla uczniów klas VIII

Poniedziałek       14.35 – 15.20

Irena Kołodziejczyk

Konsultacje

dla uczniów klasy III a

Poniedziałek    7.05 – 7.50

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

dla uczniów klasy II b

Czwartek   7.05 – 7.50

Irena Kołodziejczyk

Zofia Gil

Praca z uczniem zdolnym

dla uczniów klas II i III

Wtorek  11.45 – 12.30

Anna Kowalik

Koło języka francuskiego

Wtorek   14.35 – 15.20

Katarzyna Kruk

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

dla uczniów klasy I b

Poniedziałek    11.45 – 13.30

Kucaj Beata

Koło języka niemieckiego

Czwartek    7.05 – 7.50

Małgorzata Kuźmicz

Koło matematyczne

dla uczniów klasy VI a

Piątek      12.45 – 13.30

Koło matematyczne

dla uczniów klas IV i V

Środa   13.40 – 14.25

Lichtarska Barbara

Zajęcia świetlicowe

Wtorek       8.00 – 8.45

Środa      8.00 – 8.45

Łuksik Bernadeta

Zajęcia świetlicowe

 

Monika Matuszek

Koło z języka polskiego

dla uczniów klasy IVc

Czwartek          13.30 – 14.15

 

 

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

dla uczniów klasy V b

 

Poniedziałek    12.30 – 13.15

Michno Dariusz

Koło geograficzne

Czwartek      14.35 – 15.20

Geografia

Przygotowanie do egzaminu

Poniedziałek    7.05 – 7.50

Geografia

Konsultacje

Poniedziałek    14.35 – 15.20

Aneta Mierzwa

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Piątek   11.45 – 13.30

Judyta Młynarska-Kiełb

Język angielski

Przygotowanie do egzaminu

dla uczniów klas VIII

Wtorek     14.35 – 15.20

Środa        7.05 – 7.50

Nowak Małgorzata

Koło języka niemieckiego

Wtorek     14.25 – 15.10

(co 2. tydz.)

Beata Pacia

Język angielski

Przygotowanie do egzaminu

dla uczniów klasy III a (gr. zaawans.)

Czwartek    7.05 – 7.50

Język angielski

Przygotowanie do egzaminu

dla uczniów klas VIII b (gr. niezaawans.)

Piątek    7.05 – 7.50

Wioletta Paczocha

Zajęcia świetlicowe

Środa         11.30 – 12.30

Czwartek    10.45 – 11.30

Pelc Agata

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Piątek       8.00 – 8.45

               12.45 – 13.30

Piątek Dorota

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Czwartek    11.45 – 12.30

TUS

Trening Umiejętności Społecznych

Środa  7.05 – 7.50

Małgorzata Raba

Przygotowanie do bierzmowania

Czwartek   14.35 – 15.20

Rachwał Paweł

Zajęcia sportowe (SKS)

dla uczniów klas III GIM

Wtorek     12.45 – 13.30

Lucyna Reizer

Matematyka

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klas IV

Czwartek   14.35 – 15.20

Koło informatyczne

dla uczniów klas I i II

Środa  13.40 – 14.25

Jowita Sierżęga - Bester

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Wtorek  12.45 – 13.30

TUS

Trening Umiejętności Społecznych

Środa  7.05 – 7.50

Świętoniowski Łukasz

Zajęcia na basenie

Wtorek       13.30 – 15.20

Tonia Karolina

Koło języka hiszpańskiego

dla klas III

Środa    14.35 – 15.20

Beata Turakiewicz

Koło matematyczne

dla uczniów klas VII

Czwartek     7.05 – 7.50

Koło matematyczne

dla uczniów klasy VI b

Piątek    7.05 – 7.50

Matematyka

Przygotowanie do egzaminu dla uczniów klasy VIII b

Wtorek   7.05 – 7.50

Matematyka

Przygotowanie do egzaminu dla uczniów klasy III b

Środa   7.05 – 7.50

Joanna Uberman

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

 

Wtorek    11.45 – 13.30

Marta Wawrzkiewicz

Koło plastyczne

dla uczniów klas I - III

Środa           13.30 – 14.20

Halina Wilk

Koło chemiczne

dla uczniów klas III

Wtorek   14.35 – 15.20

Koło chemiczne

dla uczniów klas VIII

Czwartek   14.35 – 15.20

Grażyna Witowska

Język polski

Przygotowanie do egzaminu dla uczniów klasy III b

Czwartek   7.10 – 7.55

Język polski

Przygotowanie do egzaminu dla uczniów klasy VIII a

Wtorek   7.10 – 7.55

Język polski

Przygotowanie do egzaminu dla uczniów klasy VIII b

Środa   7.10 – 7.55

Koło polonistyczne/kabaret

Poniedziałek     14.35 – 15.20

(co 2. tydz.)

Sylwia Wojnar

Chór szkolny

dla uczniów klas I - III

Poniedziałek     13.30 – 14.15

Chór szkolny

dla uczniów klas IV - VI

Poniedziałek     14.15 – 15.00

Chór szkolny

dla uczniów klas VII, VIII i III GIM

Czwartek    14.25 – 15.10

Woś Mirosław

Historia

Przygotowanie do egzaminu

Poniedziałek  7.10 – 7.55

Historia

Koło/konsultacje

Piątek    14.35 – 15.20

 

 

Copyright © 2018 Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łańcucie Rights Reserved.