Wykaz zajęć dodatkowych
w Szkole Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Łańcucie
w roku szkolnym 2023/2024
Lp. |
Nazwa zajęć |
Prowadzący |
Termin |
1. |
SKS - BASEN dla uczniów klas II - III |
Bogusz Piotr Grzegorz Garncarski Łukasz Świętoniowski |
Środa 13.40 – 15.20 |
2. |
SKS dla uczniów klas IV i V |
Paweł Rachwał |
Środa 7.10 – 7.55 |
3. |
SKS dla uczniów klas V i VI |
Grzegorz Garncarski |
Wtorek 13.35 – 14.20 |
4. |
SKS dla uczniów klas VII i VIII |
Łukasz Świętoniowski |
Poniedziałek 7.00 – 7.45 |
5. |
KOŁO PLASTYCZNE dla uczniów klas I - III |
Marta Wawrzkiewicz |
Poniedziałek 13.00 – 13.45 |
6. |
KOŁO PLASTYCZNE dla uczniów klas IV - VII |
Marta Wawrzkiewicz |
Środa 7.00 – 7.45 |
7. |
ORKIESTRA SMYCZKOWA |
Sylwia Wojnar |
Piątek 13.30 – 14.15 |
8. |
ZAJĘCIA WOKALNE dla uczniów klas IV - VIII |
Sylwia Wojnar |
Poniedziałek 13.30 – 14.15 |
9. |
ZAJĄĘCIA WOKALNE dla uczniów klas I - III |
Wojnar Sylwia |
Poniedziałek 14.15 – 15.00 |
10. |
MATEMATYKA Przygotowanie do egzaminu |
Anna Gac-Fronc |
Piątek 7.00 - 7.45 |
11. |
ZAJĘCIA dydaktyczno - wyrównawcze dla uczniów klas I |
Joanna Uberman |
Wtorek 12.45 - 13.30 |
12. |
ZAJĘCIA dydaktyczno - wyrównawcze dla uczniów klas II |
Joanna Uberman |
Poniedziałek 11.45 - 12.30 |
13. |
ZAJĘCIA dydaktyczno - wyrównawcze dla uczniów klas III |
Irena Kołodziejczyk |
Wtorek 7.00 - 7.45 |
14. |
JĘZYK POLSKI Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze dla uczniów klas IV |
Małgorzata Grobelny |
Czwartek/Piątek 7.00 - 7.45 |
15. |
JĘZYK POLSKI Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze dla uczniów klas V |
Anna Jęczalik - Jabłońska |
Piątek 13.40 - 14.25 |
16. |
MATEMATYKA Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze dla uczniów klas IV |
Anna Gac - Fronc |
Wtorek 13.40 - 14.25 |
17. |
MATEMATYKA Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze dla uczniów klas VI |
Beata Turakiewicz |
Piątek 7.00 - 7.45 |
18. |
ROBOTYKA dla uczniów klas I - III |
Alicja Pączka |
Czwartek 12.35 - 13.35 15.15 - 15.45 |
19. |
ROBOTYKA dla uczniów klas IV - VIII |
Katarzyna Kruk |
Piątek 7.00 - 7.45 |