Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w dniach od 1 do 14 marca 2022 r. należy dokonywać zgłoszeń do klasy I dzieci zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Łańcucie.

Rodzic/Opiekun zapisujący dziecko składa w sekretariacie wypełnione zgłoszenie oraz deklarację udziału w religii/etyce. Dokumenty można pobrać ze strony internetowej szkoły lub z sekretariatu.

Obwód szkoły obejmuje ulice:
Boczna Kasprowicza, Dębnik, Głuchowska, Henryka Dąbrowskiego, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego,  Kąty, Kolejowa, Łąkowa, Piekarska, Podwisłocze, Podzwierzyniec, Polna, Przemysłowa, Romana Turka, Składowa,  Stefana Żeromskiego, Wiejska, Władysława Reymonta, Zwierzyniec.

Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie Rights Reserved.