foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
„Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić" - Warren Buffet

Publiczne Gimnazjum nr 2

w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6, 37-100 Łańcut

  

   W  tym roku szkolnym  stanowisko Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego  objęła Zuzanna Kołodziejczyk - uczennica klasy lll c, która od wielu lat angażuje się w życie szkoły. Ma mnóstwo ciekawych pomysłów i dąży do ich zrealizowania. Planuje między innymi zorganizowanie dnia śpiocha czy tygodnie wypieków.

 

   Rola zastępcy tym razem przypadła Rafałowi Niemcowi. Jest on uczniem klasy lll a i doskonale sprawuje się na swoim stanowisku. To on jest odpowiedzialny za codzienne Szczęśliwe Numerki, na które wszyscy czekają ze zniecierpliwieniem.

 

   Skarbnikiem szkolnym został Wiktor Zając. Uczy się on w klasie lll b. Jego głównym obowiązkiem jest gospodarowanie pieniędzmi oraz zakup potrzebnych materiałów.

 

   Wszystkie piękne plakaty oraz gazetki są wykonywane przez Paulinę Ptaszek - uczennicę klasy lll a. Jest niesamowicie uzdolniona plastycznie, co widać po jej pracach wiszących na korytarzu, dlatego w tym roku Paulina została mianowana naszym szkolnym sekretarzem.

 

  Opiekunką  Samorządu  Uczniowskiego  jest

Pani  mgr Monika Cisek, która czuwa nad rozwijaniem samorządności w szkole, inspiruje, doradza i wspomaga  inicjatywy uczniowskie. Pani Monika  pośredniczy w różnych sprawach między nauczycielami a uczniami, czuwa nad całokształtem działalności Samorządu Uczniowskiego.

     Oprócz czterech głównych funkcji w ramach samorządu działają sekcje między innymi dekoratorska czy fotograficzna. Każdy chętny może się zapisać i pomagać w organizacji imprez. Oprócz dobrej zabawy przy projektach uczniowie zyskują pozytywne uwagi, które na pewno im się przydadzą.

  

  

 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

Copyright © 2018 Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łańcucie Rights Reserved.