foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II

Szkoła Podstawowa nr 4 im Jana Pawła II

w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6, 37-100 Łańcut

   W VI Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej “You can sing – Po prostu śpiewaj!” zorganizowanym we współpracy ze Szkołą Językową CoolSchool wzięły udział dzieci z 7 łańcuckich przedszkoli: Przedszkola Miejskiego Nr 1, Nr 2, Nr 3, Nr 4, Nr 5 w Łańcucie, Niepublicznego Przedszkola Artystyczno-Językowego „Nutka” oraz Jaś i Małgosia Niepubliczne Przedszkole i Żłobek.  Komisja konkursowa przyznała następujące miejsca: Kategoria pierwsza: dzieci w wieku 3-lat: 1 miejsce: Liliana Balawender (Przedszkole Miejskie Nr 5) ex aequo z Kornelią Jakubiuk (Przedszkole Miejskie Nr 3)

Kategoria druga: dzieci w wieku 4-lat: 1 miejsce: Małgorzata Biedroń (Przedszkole Miejskie Nr 2) 2 miejsce: Zofia Kula (Niepubliczne Przedszkole „Jaś i Małgosia”) 3 miejsce: Jan Boruchalski (Niepubliczne Przedszkole „Jaś i Małgosia”) Wyróżnienie: Martyna Cisek (Przedszkole Miejskie Nr 5) Kategoria trzecia: dzieci w wieku 5-lat: 1 miejsce: Amelia Kontek (Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowego „Nutka”) 2 miejsce: Monika Gawaluch (Przedszkole Miejskie Nr 3)3 miejsce: Stanisław Lorek (Niepubliczne Przedszkole „Jaś i Małgosia”) ex aequo z Filip Pączka (Przedszkole Miejskie Nr 5) Wyróżnienie: Aurelia Kochman (Przedszkole Miejskie Nr 4) Kategoria czwarta: dzieci w wieku 6-lat: 1 miejsce: Emilia Kolek (Przedszkole Miejskie Nr 5) 2 miejsce: Oskar Kołpa (Niepubliczne Przedszkole „Jaś i Małgosia”) 3 miejsce: Kaja Kot (Przedszkole Miejskie Nr 2) Wyróżnienie: Mariola Bielecka (Przedszkole Miejskie Nr 1) Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie Rights Reserved.