foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
„Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić" - Warren Buffet

Publiczne Gimnazjum nr 2

w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6, 37-100 Łańcut

   Chociaż trudno jest pożegnać się z wakacyjną beztroską, zwłaszcza gdy za oknem panuje letnia aura, 1 września wszyscy uczniowie i nauczyciele po uroczystej mszy świętej oraz spotkaniu z wychowawcami zgromadzili się w sali gimnastycznej, aby rozpocząć nowy rok szkolny 2015/2016. Program artystyczny zaprezentowali uczniowie klasy IIIb oraz solistki przygotowane przez panią Sylwię Wojnar.

   Przesłanie płynące ze scenki odegranej przez trzecioklasistów miało zachęcić wszystkich gimnazjalistów, by na drodze ku zdobywaniu wiedzy i umiejętności wzorowali się na postawie Odysa płynącego do rodzinnej Itaki. Na starcie kolejnego etapu edukacyjnej podróży warto bowiem pamiętać, że każdy, kto chce osiągnąć wyznaczony cel, musi wykazać się odwagą, determinacją i wytrwałością. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy owocnej pracy i wielu sukcesów!

Więcej zdjęć w galerii "Rozpoczynamy rok"

Copyright © 2018 Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łańcucie Rights Reserved.