foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II

Szkoła Podstawowa nr 4 im Jana Pawła II

w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6, 37-100 Łańcut

   Chociaż trudno jest pożegnać się z wakacyjną beztroską, zwłaszcza gdy za oknem panuje letnia aura, 1 września wszyscy uczniowie i nauczyciele po uroczystej mszy świętej oraz spotkaniu z wychowawcami zgromadzili się w sali gimnastycznej, aby rozpocząć nowy rok szkolny 2015/2016. Program artystyczny zaprezentowali uczniowie klasy IIIb oraz solistki przygotowane przez panią Sylwię Wojnar.

   Przesłanie płynące ze scenki odegranej przez trzecioklasistów miało zachęcić wszystkich gimnazjalistów, by na drodze ku zdobywaniu wiedzy i umiejętności wzorowali się na postawie Odysa płynącego do rodzinnej Itaki. Na starcie kolejnego etapu edukacyjnej podróży warto bowiem pamiętać, że każdy, kto chce osiągnąć wyznaczony cel, musi wykazać się odwagą, determinacją i wytrwałością. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy owocnej pracy i wielu sukcesów!

Więcej zdjęć w galerii "Rozpoczynamy rok"

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie Rights Reserved.