Wykaz filmików:

Film 1. Czy znacz znajomych swojego dziecka? (film porusza temat niebezpiecznych kontaktów)
Film 2. Właściwie zabezpiecz swój komputer (film zachęca rodziców do odpowiedniego przygotowania sprzętu np. poprzez instalację programu kontroli rodzicielskiej)
Film 3. Dbaj o zdrowie swojego dziecka (zdrowy balans pomiędzy aktywnością w sieci i poza nią)
Film 4. Grzecznie nie znaczy bezpiecznie (niebezpieczne i szkodliwe treści)
Film 5. Nie wstydź się uczyć nowinek technologicznych od swojego dziecka (wzajemne uczenie się nowinek technologicznych)
Film  6. Co za dużo to niezdrowo (problem nadmiernego otaczania najmłodszych dzieci przez urządzenia cyfrowe)
Film 7. Na komputerze świat się nie kończy (problematyka uzależnienia od internetu)
Film 8. Cyberprzemoc jest realna (problematyka cyberprzemocy wśród nastolatków)
Film 9. Dzieci też mają prywatność (kwestia naruszania prywatności dzieci przez rodziców)
Film 10. Nie można wierzyć we wszystko (promujący krytyczne podejście do treści znalezionych w internecie)