20 maja 2020 roku w siedzibie Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie został rozstrzygnięty konkurs plastyczny z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II „Laurka dla Jana Pawła II”. Spośród prac nadesłanych zarówno z Polski jak i z zagranicy jury wyłoniło prace zwycięzców.

Na konkurs spłynęło 1289 prac w czterech kategoriach: praca plastyczna (ręczna) indywidualna, praca plastyczna (ręczna) rodzinna, praca graficzna indywidualna, praca graficzna rodzinna. Wybór był niezwykle trudny, jednak jury postanowiło nagrodzić równolegle 35 pięknych prac.

Wśród laureatów znalazł się uczeń naszej szkoły Oskar Borys z klasy 3a. Gratulujemy!