W naszym gimnazjum także nie był to zwykły poniedziałek. Kilka dni wcześniej uczniowie każdej z klas w głosowaniu tajnym i bezpośrednim oddali swoje głosy na najżyczliwszą osobę w klasie.
Bezapelacyjnie należy wspomnieć, iż naprzeciw siedziby Pani Dyrektor powstała tymczasowa konstrukcja nie objęta prawem budowlanym, a precyzując, na oko, około 2 metrowy kartonowy mur, na którym wszyscy zainteresowani mogli umieszczać wszelkie podziękowania i wyrazy wdzięczności osobom, które nieprzeciętnie wykazały się humanitaryzmem i empatią, a zwłaszcza życzliwością na co dzień.
Tego samego dnia, gdy słońce było u kresu swej wędrówki po widnokręgu, tj. około godziny 14 nastąpiła zbiorowa feta, podczas której nieustraszeni prowadzący, pełni gracji ogłosili wyniki klasowych plebiscytów.
Każdy uhonorowany otrzymał lizak wielkości melona w początkowej fazie rozwoju oraz papierową buźkę.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym!