Błąd
insufficient image data in file `//images/2015-2016/aktualnosci/06.10.15/IMG_0078.jpg' @ error/jpeg.c/ReadJPEGImage_/1112

Przedstawiciel każdej klasy próbował swoich sił, odpowiadając na nieco podchwytliwe pytania. Większość z nich wykazała się dużą wiedzą na ten temat, co nas bardzo pozytywnie zaskoczyło. Zwycięzcą tego konkursu, a tym samym chłopakiem roku został uczeń klasy III a - Krystian Czerwonka.  Następnie wręczyliśmy szarfy i drobne upominki zwycięzcom w poszczególnych kategoriach: tancerzem roku został Oskar Urban - Zając, sportowcem - Eryk Trytko, dżentelmenem - Arkadiusz Bełz, przystojniakiem - Konrad Kisiel, modnisiem - Norbert Bednarski, rozrabiaką - Patryk Babiarz, inteligentem - Kacper Sawicki, a muzykiem - Adrian Wojtyna. Ostatnim punktem naszej zabawy był pokaz mody. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że modelami zostali nasi starsi koledzy przebrani za ... kobiety! Wykazali się niemałą odwagą i dostarczyli nam wiele uśmiechu, za co im bardzo serdecznie dziękujemy.

Więcej zdjęć w galerii "Dzień chłopaka".

{gallery}2015-2016/aktualnosci/06.10.15{/gallery}