Zastępstwa - PIĄTEK 16.09.2022 |
---|
Informacje dla uczniów - Nauczyciele
W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Jaworski Andrzej, Misiuda Michał, Reizer Lucyna, Paczocha Wioletta, Bogusz Piotr, Duliban Danuta, Rachwał Paweł, Świętoniowski Łukasz, Młynarska-Kiełb Judyta, Sierżęga-Bester Jowita, Woś Mirosław(6-7), Słysz Agnieszka(3-7), Kot Barbara
Klasa (oddział) | Lekcja | Nauczyciel | Przedmiot | Zastępuje nauczyciel: |
---|---|---|---|---|
0/1 | Duliban Danuta | Dyżur | Maj Paulina | |
0/1 | Bogusz Piotr | Dyżur | Pelc Agata | |
0/1 | Świętoniowski Łukasz | Dyżur | ||
1/2 | Kot Barbara | Dyżur | Grabowska Renata | |
1/2 | Młynarska-Kiełb Judyta | Dyżur | Michno Dariusz | |
1/2 | Sierżęga-Bester Jowita | Dyżur | Pączka Alicja | |
1/2 | Bogusz Piotr | Dyżur | Babij Barbara | |
2/3 | Kot Barbara | Dyżur | Kruk Katarzyna | |
2/3 | Młynarska-Kiełb Judyta | Dyżur | Jęczalik-Jabłońska Anna | |
2/3 | Sierżęga-Bester Jowita | Dyżur | Filip Katarzyna | |
2/3 | Reizer Lucyna | Dyżur | Wojnar Sylwia | |
3/4 | Misiuda Michał | Dyżur | Fałda Ewelina | |
3/4 | Rachwał Paweł | Dyżur | Woś Mirosław | |
3/4 | Paczocha Wioletta | Dyżur | Balawejder Agata | |
3/4 | Świętoniowski Łukasz | Dyżur | Turakiewicz Beata | |
4/5 | Kot Barbara | Dyżur | Pączka Alicja | |
4/5 | Młynarska-Kiełb Judyta | Dyżur | Cisek Lucyna | |
4/5 | Sierżęga-Bester Jowita | Dyżur | Piątek Dorota | |
4/5 | Bogusz Piotr | Dyżur | Babij Barbara | |
5/6 | Jaworski Andrzej | Dyżur | ||
5/6 | Duliban Danuta | Dyżur | Grobelny Małgorzata | |
5/6 | Reizer Lucyna | Dyżur | ||
5/6 | Misiuda Michał | Dyżur | Flejszar-Wawro Alina | |
5/6 | Paczocha Wioletta | Dyżur | Duliban Magdalena | |
5/6 | Świętoniowski Łukasz | Dyżur | Michno Dariusz | |
6/7 | Jaworski Andrzej | Dyżur | ||
6/7 | Duliban Danuta | Dyżur | Gondek Andrzej | |
6/7 | Reizer Lucyna | Dyżur | Kołodziejczyk Irena | |
6/7 | Misiuda Michał | Dyżur | Balawejder Agata | |
6/7 | Rachwał Paweł | Dyżur | Witowska Grażyna | |
7/8 | Rachwał Paweł | Dyżur | Tonia Karolina | |
7/8 | Paczocha Wioletta | Dyżur | Grobelny Małgorzata | |
7/8 | Świętoniowski Łukasz | Dyżur | ||
Klasa 1a | 2 | Kot Barbara | Einf | Babiarz Justyna |
Klasa 1b | 3 | Świętoniowski Łukasz | Wf | Uberman Joanna |
Klasa 2a | 1 | Rachwał Paweł | Wf | Uberman Joanna |
1 | Duliban Danuta | Wf | Balawejder Agata | |
Klasa 2c | 1 | Sierżęga-Bester Jowita | Epol | Wojnar Sylwia |
2 | Świętoniowski Łukasz | Wf | Filip Katarzyna | |
3 | Sierżęga-Bester Jowita | Emat | Wawrzkiewicz Marta | |
4 | Sierżęga-Bester Jowita | Eprz | Filip Katarzyna | |
Klasa 3a | 4 | Rachwał Paweł | Wf | Pączka Alicja |
4 | Duliban Danuta | Wf | Pączka Alicja | |
Klasa 3a, Klasa 3b | 3 | Młynarska-Kiełb Judyta | Jang | Maj Paulina |
Klasa 3b | 4 | Świętoniowski Łukasz | Wf | Hanus Lucyna |
4 | Bogusz Piotr | Wf | Wawrzkiewicz Marta | |
Klasa 4a | 2 | Paczocha Wioletta | Rel | Cisek Lucyna |
6 | Reizer Lucyna | Inf | Babij Barbara | |
Klasa 4a, Klasa 4b | 1 | Świętoniowski Łukasz | Wf | Cisek Lucyna |
5 | Duliban Danuta | Wf | Jęczalik-Jabłońska Anna | |
Klasa 4b | 2 | Sierżęga-Bester Jowita | Jpol | Tonia Karolina |
4 | Paczocha Wioletta | Rel | Kisała Diana | |
Klasa 5a | 1 | Reizer Lucyna | Inf | Duliban Magdalena |
2 | Reizer Lucyna | Mat | Michno Dariusz | |
3 | Bogusz Piotr | Hist | Flejszar-Wawro Alina | |
6 | Paczocha Wioletta | Rel | Cisek Lucyna | |
Klasa 5b | 1 | Młynarska-Kiełb Judyta | Jang | Łuksik Bernadeta |
2 | Rachwał Paweł | Wf | Maj Paulina | |
2 | Młynarska-Kiełb Judyta | Jang | Duliban Magdalena | |
5 | Paczocha Wioletta | Rel | Wojnar Sylwia | |
Klasa 6a | 1 | Paczocha Wioletta | Rel | Gondek Andrzej |
1 | Bogusz Piotr | Rel | Hanus Lucyna | |
2 | Bogusz Piotr | Mat | Kisała Diana | |
4 | Misiuda Michał | Plas | Grobelny Małgorzata | |
5 | Misiuda Michał | Jpol | Witowska Grażyna | |
6 | Misiuda Michał | Jpol | Grobelny Małgorzata | |
Klasa 6b | 7 | Paczocha Wioletta | Rel | Gondek Andrzej |
Klasa 8a | 0 | Młynarska-Kiełb Judyta | Jang | Duliban Magdalena |
Klasa 8b | 3 | Paczocha Wioletta | Rel | Witowska Grażyna |
4 | Młynarska-Kiełb Judyta | Jang | Duliban Magdalena | |
Klasa 8c | 2 | Misiuda Michał | Wf | Pacia Beata |
3 | Misiuda Michał | Wf | Pacia Beata | |
4 | Słysz Agnieszka | Jpol | Kuźmicz Małgorzata |
Dyżur w świetlicy: 11.30-17.00 za B. Chorzępa- B. Lichtarska (pł.) l. 1 kl 4a D. Kisła (cała klasa za 7a) l. 5 kl 4b D. Kisała (cała klasa) l. 6 kl. 5b za S. Wojnar - B. Turakiewicz (za kl. 8c) l.1-7 Wyjazd na kajaki - kl. 8a,8b,8c,7a - P. Bogusz, P. Rachwał, Ł. Świętoniowski, D. Duliban, J. Sierżęga-Bester Uczniowie z kl. 7a uczą się według planu kl. 8b Pokaz szkoły Yamaha l. 4 kl. 1-3 l. 5 kl. 4-6 l.6-7 kl. 8a,8b,8c - zwiedzanie wystawy IPN w Zespole Szkół nr 2 w Łańcucie - M. Woś, S. Wojnar
http://www.aScTimeTables.com - 16.09.2022 07:57:08
Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6