foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Kiedy mówisz, powtarzasz jedynie to, co już wiesz. Gdy zaś słuchasz, masz szansę nauczyć się czegoś nowego.- Dalajlama

Publiczne Gimnazjum nr 2

w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6, 37-100 Łańcut

W dniu 25 października 2018 r. odbył się Festiwal Piosenki Agnieszki Osieckiej "Z serca do serca" zorganizowany przez Stowarzyszenie Wychowanków i Przyjaciół  Szkoły Podstawowej nr 4 i Gimnazjum nr 2 w Łańcucie.

Tego dnia, w murach naszej szkoły, gościliśmy solistów, którzy prezentowali na scenie swoje talenty wokalne interpretując utwory z bogatego dorobku artystycznego Agnieszki Osieckiej. Zmagania odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych: 10-12 lat i 13-16 lat. Podczas oceny komisja brała pod uwagę następujące kryteria: interpretację, emisję głosu, dykcję, intonację oraz ogólny wyraz artystyczny.

Jury wyłoniło laureatów konkursu, którym wręczono nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Każdy uczestnik otrzymał drobny upominek. Sponsorem przeglądu był Burmistrz Miasta Łańcuta.    

           

Wysoki poziom artystyczny i duże zainteresowanie konkursem pozwala mieć nadzieję, że w przyszłym  roku znów spotkamy się z młodymi artystami na kolejnym festiwalu poświęconym twórczości Agnieszki Osieckiej.

Copyright © 2019 Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łańcucie Rights Reserved.