„Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić" - Warren Buffet

Publiczne Gimnazjum nr 2

25 kwietnia w naszej szkole odbyło się spotkanie poetycko-muzyczne zorganizowane w ramach projektu edukacyjnego drugoklasistów. Grupa uczniów (D. Baran, D. Bielecki, A. Bożek, K. Fałda, M. Kochman, A. Kosior, W. Kraska, P. Niemczak, D. Pawlak, N. Pelc, K. Wawrzaszek, B. Winaiarczyk, J. Wojtyna) przygotowanych przez Sylwię Wojnar oraz Alinę Flejszar zaprezentowała na szkolnej scenie „wiersze ukryte w piosenkach”,  pokazując w ten sposób bliskie związki poezji z muzyką. Była to także okazja do przypomnienia sylwetek znanych i cenionych poetów współczesnych.

W magiczny świat poetyckiego słowa i towarzyszącej mu melodii przeniosła widzów nie tylko grupa projektowa, która starała się jak najlepiej wywiązać z powierzonych jej zadań, ale także – występujący gościnnie – szkolny zespół wokalny oraz soliści: Marcelina Flejszar i Filip Kulka.

Copyright © 2018 Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łańcucie Rights Reserved.