„Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić" - Warren Buffet

Publiczne Gimnazjum nr 2

10 kwietnia uczniowie grup zaawansowanych z klas 2 i 3 gimnazjum wzięli udział w warsztatach językowych prowadzonych przez Amerykankę Brianę Krewson, stypendystkę Fulbright Polska, która obecnie pracuje na Uniwersytecie Rzeszowskim. Nasi uczniowie wykazali się odwagą i umiejętnością w posługiwaniu się językiem angielskim oraz ciekawością świata, co zauważyła i pochwaliła Briana. Poszerzyliśmy wiedzę związaną z USA, stanem Pensylwania i miastem Philadelphia, z którego pochodzi nasz gość, najważniejszymi świętami i uroczystościami obchodzonymi w Stanach Zjednoczonych, typową amerykańską kuchnią, sportem oraz rozrywką. Podziękowania dla Pani Bożeny Kochman-Haładyj za pomoc w organizacji spotkania.

Copyright © 2018 Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łańcucie Rights Reserved.