foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Kiedy mówisz, powtarzasz jedynie to, co już wiesz. Gdy zaś słuchasz, masz szansę nauczyć się czegoś nowego.- Dalajlama

Publiczne Gimnazjum nr 2

w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6, 37-100 Łańcut

 

   6 listopada w Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu odbył się II Dziecięcy Festiwal "Piosenka w mundurze". Celem festiwalu jest popularyzacja tradycyjnych i współczesnych polskich piosenek wojskowych i patriotycznych, konfrontacja umiejętności wokalno-instrumentalnych młodych wykonawców oraz wzbogacenie edukacji patriotycznej i narodowej dzieci i młodzieży poprzez piosenkę.

   Do pierwszego etapu tego konkursu zgłosiło się 70 szkół. We wrześniu po weryfikacji płyt z nagraniami, komisja do II etapu wyłoniła 30 szkół.

   Miło jest nam poinformować,

że nasza uczennica Nikola Flejszar w kategorii klas I-IV otrzymała wyróżnienie, a nasz zespół wokalny "Kamerton" w składzie: Weronika Pawelec, Dominika Pałach, Monika Michno, Maria Kochman, Szymon Łukarski, Anna Fałda, Aleksandra Bożek, Oliwia Bednarska, Karolina Baran, Julia Bujak został laureatem konkursu!     Uroczysty koncert laureatów odbył się 8 listopada, na którym ponownie wykonaliśmy jeden z naszych nagrodzonych utworów i otrzymaliśmy cenne nagrody.

Gratulujemy!

Copyright © 2019 Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łańcucie Rights Reserved.