Pierwszowrześniowy sen ;)

„Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić" - Warren Buffet

Publiczne Gimnazjum nr 2

Jak co roku, 1 września wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły zgromadzili się w sali gimnastycznej, aby rozpocząć nowy rok szkolny 2016/2017. Program artystyczny został przygotowany przez uczniów klasy IIIa, oprawę muzyczną zapewniły zaś utalentowane chórzystki pod przewodnictwem pani Sylwii Wojnar.
   Podczas uroczystej akademii szczególnie gorąco powitani zostali nowi uczniowie naszego gimnazjum. Życzenia samych piątek i szóstek zostały skierowane do trzecioklasistów, którzy w tym roku szkolnym przystąpią do egzaminów.

Pozostali uczniowie również usłyszeli motywujące słowa zachęcające do nauki oraz aktywnego udziału w życiu szkoły. Nauczycielom życzono, aby młodzież spełniała ich oczekiwania i nadzieje, a edukacyjne osiągnięcia uczniów przynosiły im radość. po krótkim przemówieniu pani dyrektor wszyscy zgromadzeni obejrzeli wiadomości telewizyjne, w których przypomniano o rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, a następnie GIMTV "wyemitowała" kolejny odcinek "Pierwszowrześniowy sen" - popularnego serialu telewizyjnego;)

Copyright © 2018 Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łańcucie Rights Reserved.