Rajd zakończył się wstępną kąpielą w jeziorze (dokładne mycie odbyło się w ośrodku wypoczynkowym). Kolejną atrakcją tego dnia była możliwość gry w „piłkarzyki” oraz ujeżdżanie byka na specjalnie przygotowanych „dmuchańcach”.
    Późnym wieczorem, o 2130 wyruszyliśmy do lasu na zabawę w „podchody”. Było super! Około 24 wróciliśmy do ośrodka z nadzieją na ciszę nocną.
   Po kilku godzinach snu, po śniadaniu udaliśmy się do parku linowego, gdzie każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności spidermana. Nauczyciele także przyłączyli się do zabawy. Należy dodać, że wszystko odbywało się pod czujnym okiem instruktorów.
   Po obiedzie wyjechaliśmy do Lublina i tam zwiedzaliśmy Starówkę oraz podziemia. Pan przewodnik opowiadał bardzo interesująco. Szczególnie ciekawe były legendy.
   Do Łańcuta wróciliśmy późnym wieczorem, około 22.
   Ta wycieczka na pewno pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników.