foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II

Szkoła Podstawowa nr 4 im Jana Pawła II

w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6, 37-100 Łańcut

Arkusz miał formę testu wielokrotnego wyboru, zdań prawda/fałsz oraz uzupełniania zdań. Maksymalnie można było uzyskać 53 punkty. Konkurs okazał się trudny dla uczniów. Zwyciężczyni uzyskała 40,5 punktu.
Nasi uczniowie zdobyli 29 i 30 punktów, co było dobrym wynikiem, zważywszy, że na przygotowanie do  konkursu mieli kilka dni.
Czas oczekiwania na wyniki wypełnił występ szkolnego kabaretu TERE FERE, który przedstawił skecz pt.” List do P.”. Uczestnicy i opiekunowie mogli skorzystać z bufetu i kawiarenki oraz obejrzeć filmiki o szkole i sponsorach, którymi byli w tym roku: Wydawnictwo Pearson Longman, Firma Motorola Solutions z Krakowa, Rada Rodziców ZS nr 3 i Starostwo Powiatowe w Łańcucie, sprawujące główny patronat nad konkursem. Patronat medialny pełniła TV Łańcut i Portal „Łańcut GADA”.

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie Rights Reserved.