W ramach corocznej akcji „Radosne Mikołajki” pragniemy pomóc dzieciom i młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1 w Przemyślu.
    Dlatego zwracamy się z prośbą o przynoszenie słodyczy, zabawek (nowych lub w bardzo dobrym stanie) oraz przyborów szkolnych (np. kredki, farby, plastelina, modelina, papier kolorowy, bibuła, blok rysunkowy, flamastry, długopisy, ołówki, klej).

Przyniesione rzeczy prosimy składać w dniach od 25 listopada do 11 grudnia 2015 r. do pokoju nauczycielskiego.

Opiekunowie akcji: Monika Cisek, Bernadeta Łuksik, Dariusz Michno, Małgorzata Raba