foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II

Szkoła Podstawowa nr 4 im Jana Pawła II

w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6, 37-100 Łańcut

Sprawdzona została również ich wiedza o westernach. No i jak na Dziki Zachód przystało, nie mogło obyć się bez rzutów lassem, choć to zadanie przerosło niejednego ze szkolnych kowboi ;) Tradycyjnie wybrano też najlepsze stroje. Po podliczeniu punktów przyznanych przez jury okazało się, że w tym roku szkolnym szczęście sprzyjało klasie I a, która ostatecznie wygrała całą rywalizację.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim pierwszoklasistom oraz ich wychowawcom dziękujemy za zaangażowanie i  wspólną zabawę. Szczególne podziękowania za przygotowanie otrzęsin kierujemy do  Zuzi Kołodziejczyk, Rafała Niemca, Jagody Pałki, Pauliny Ptaszek i Wiktora Zająca oraz wszystkich, którzy podjęli się współpracy z samorządem szkolnym.

Więcej zdjęć w galerii "Otrzęsiny 2015"

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie Rights Reserved.