foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II

Szkoła Podstawowa nr 4 im Jana Pawła II

w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6, 37-100 Łańcut

Opowiadał o czterech krajach: Tajlandii, Kambodży, Laosie i Wietnamie, w których to życie i realia są zupełnie inne niż te znane nam z naszego podwórka. Dwugodzinna prelekcja oprócz treści przyrodniczych zawierała wiele informacji o kulturze i historii tego regionu, a wzbogacona była licznymi eksponatami przywiezionymi z wyprawy przez pana Grzegorza. Wszyscy zebrani w sali uczniowie z wypiekami na twarzy i błyskiem w oku słuchali opowieści z tego egzotycznego zakątka, na koniec dziękując prelegentowi gromkimi brawami. 

Więcej zdjęć w galerii "Niezwykła podróż" 

 

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie Rights Reserved.