foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Kiedy mówisz, powtarzasz jedynie to, co już wiesz. Gdy zaś słuchasz, masz szansę nauczyć się czegoś nowego.- Dalajlama

Publiczne Gimnazjum nr 2

w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6, 37-100 Łańcut

    W dniu14 października, nazywanym przez uczniów Dniem Nauczyciela, zawitał do naszej szkoły podróżnik z dobrze nam znanej grupy „Trzask”. Tym razem przywiózł nam cały plecak informacji na temat krajów Azji Południowo – Wschodniej.

Opowiadał o czterech krajach: Tajlandii, Kambodży, Laosie i Wietnamie, w których to życie i realia są zupełnie inne niż te znane nam z naszego podwórka. Dwugodzinna prelekcja oprócz treści przyrodniczych zawierała wiele informacji o kulturze i historii tego regionu, a wzbogacona była licznymi eksponatami przywiezionymi z wyprawy przez pana Grzegorza. Wszyscy zebrani w sali uczniowie z wypiekami na twarzy i błyskiem w oku słuchali opowieści z tego egzotycznego zakątka, na koniec dziękując prelegentowi gromkimi brawami. 

Więcej zdjęć w galerii "Niezwykła podróż" 

 

Copyright © 2019 Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łańcucie Rights Reserved.