foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II

Szkoła Podstawowa nr 4 im Jana Pawła II

w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6, 37-100 Łańcut

Błąd
  • insufficient image data in file `//images/2015-2016/aktualnosci/06.10.15/IMG_0078.jpg' @ error/jpeg.c/ReadJPEGImage/1183
insufficient image data in file `//images/2015-2016/aktualnosci/06.10.15/IMG_0078.jpg' @ error/jpeg.c/ReadJPEGImage/1183

    5 października 2015 w naszym gimnazjum świętowaliśmy dzień chłopaka. Jak co roku na naszych kolegów czekały same miłe niespodzianki.  Na początku odbył się konkurs ze znajomości damskiej garderoby i tajników kosmetycznych.

Przedstawiciel każdej klasy próbował swoich sił, odpowiadając na nieco podchwytliwe pytania. Większość z nich wykazała się dużą wiedzą na ten temat, co nas bardzo pozytywnie zaskoczyło. Zwycięzcą tego konkursu, a tym samym chłopakiem roku został uczeń klasy III a - Krystian Czerwonka.  Następnie wręczyliśmy szarfy i drobne upominki zwycięzcom w poszczególnych kategoriach: tancerzem roku został Oskar Urban - Zając, sportowcem - Eryk Trytko, dżentelmenem - Arkadiusz Bełz, przystojniakiem - Konrad Kisiel, modnisiem - Norbert Bednarski, rozrabiaką - Patryk Babiarz, inteligentem - Kacper Sawicki, a muzykiem - Adrian Wojtyna. Ostatnim punktem naszej zabawy był pokaz mody. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że modelami zostali nasi starsi koledzy przebrani za ... kobiety! Wykazali się niemałą odwagą i dostarczyli nam wiele uśmiechu, za co im bardzo serdecznie dziękujemy.

Więcej zdjęć w galerii "Dzień chłopaka".

{gallery}2015-2016/aktualnosci/06.10.15{/gallery}

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie Rights Reserved.