foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Kiedy mówisz, powtarzasz jedynie to, co już wiesz. Gdy zaś słuchasz, masz szansę nauczyć się czegoś nowego.- Dalajlama

Publiczne Gimnazjum nr 2

w Łańcucie, ul. Kochanowskiego 6, 37-100 Łańcut

    Łańcuckie zespoły taneczne i uczniowie szkół z naszego miasta - w tym uczennice naszego gimnazjum - zebrały się 30 września na rynku, żeby wszyscy razem zatańczyć do jednej muzyki. Pani Ewa Hołub przyjechała do naszej szkoły i uczyła choreografii  klasy szóste i dziewczyny z klas trzecich.

W wielkim tanecznym show wzięło udział blisko ośmiuset tancerzy, co znaczy że udało nam się nieoficjalnie pobić rekord Polski! Przygotowaniem projektu zajęły się trenerki i choreografki Vice Mistrzów Świata i Mistrzów Polski w kategorii Show Dance, Monika i Ewa Hołub.  Zobaczcie jak to wyszło na https://www.youtube.com/watch?v=Tb7-YRyGF10

Copyright © 2019 Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łańcucie Rights Reserved.