Z życia szkoły

Aktualności
Ogłoszenia

Osiągnięcia

Sport

Informacje
o szkole

Historia
Patron

Współpraca
Kalendarz imprez

Dokumenty

Uczniowie

Samorząd
Klasy

Plan lekcji

Zastępstwa

Rada Rodziców

Pracownicy

Nauczyciele

Pedagog

Logopeda
Biblioteka

Świetlica

Galeria
Wycieczki
Galeria




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Strona główna

                                        Ogłoszenia

 

 
 

Rok szkolny 2017/2018

 

 

  • Wykaz lekcji muzealnych w I semestrze:
     

    Temat

    Klasa

    Termin

    Opiekun

    Z drewna konik (KASYNO)

    czyli, w co się bawili i w co grali Babca i Dziadek,

    gdy byli mali

    I a

    4.10.2017

    9.00

    A. Śliwińska +1

    O świętym  Mikołaju

    I a

    6.12.2017

    10.15

    A. Śliwińska +1

    O przodkach na portretach

    O utrwalaniu wizerunków dawniej i dziś

    I b

    23.10.2017

    9.00

    I. Kołodziejczyk+1

    O świętym  Mikołaju

    I b

    8.12.2017

    9.15

    I. Kołodziejczyk+1

    O przodkach na portretach

    O utrwalaniu wizerunków dawniej i dziś

     

    II a

    23.10.2017

    9.00

    I. Kołodziejczyk+1

    O świętym  Mikołaju

    II a

    8.12.2017

    9.15

    I. Kołodziejczyk+1

    Zaginiona kolia hrabiny

    Zagadka detektywistyczna

    III a

    4.10.2017

    9.00

    K. Kruk+1

    O wynalazkach (KASYNO)

    III a

    6.12.2017

    10.15

    K. Kruk+1

    Zaginiona kolia hrabiny

    Zagadka detektywistyczna

    III b

    8.11.2017

    9.00

    M. Wawrzkiewicz + 1

    O wynalazkach (KASYNO)

    III b

    15.11.2017

    9.00

    M. Wawrzkiewicz + 1

    Zaginiona kolia hrabiny

    Zagadka detektywistyczna

    III c

    8.11.2017

    9.00

    J. Uberman + 1

    O wynalazkach (KASYNO)

    III c

    15.11.2017

    9.00

    J. Uberman + 1

    Rękopis profesora Wittembacha

    Śladami filmu w łańcuckim zamku

    IV a

    6.10.2017

    9.00

    M. Cisek +1

    O pożytkach z nauk płynących

    dawna szkoła, przedmioty i sztuka pięknego pisania

    IV a

    6.10.2017

    10.30

    M. Cisek +1

    Rękopis profesora Wittembacha

    Śladami filmu w łańcuckim zamku

    IV b

    6.10.2017

    10.30

    M. Grobelny+1     

    O pożytkach z nauk płynących

    dawna szkoła, przedmioty i sztuka pięknego pisania

    IV b

    6.10.2017

    9.00

    M. Grobelny+1

    Mitologiczny spacer

    Co to jest cerkiew, o ikonach, ikonostasach i świętych

    V a

    22.11.2017

    10.30

    M. Kuzmicz +1

    Prometeusz w teatrze greckim

    Aktorzy, chór, maski i chitony

    V a

    15.11.2017

    10.30

    M. Kuzmicz +1

    Mitologiczny spacer

    Co to jest cerkiew, o ikonach, ikonostasach i świętych

    V b

    15.11.2017

    10.30

    A. Słysz +1

    Prometeusz w teatrze greckim

    Aktorzy, chór, maski i chitony

    V b

    22.11.2017

    10.30

    A. Słysz +1

    Wybitne osobowości

    Władysław Jagiełło, Elżbieta Granowska, Jan II Sobieski, Tadeusz Kościuszko, Jan Henryk Dąbrowski, Józef Wybicki

    VI a

    7.11.2017

    10.30

    P. Bogusz+1

    W barokowym zamku

    Sztuka i kultura XVII wieku

    VI a

    14.11.2017

    10.30

    P. Bogusz+1

    Wybitne osobowości

    Władysław Jagiełło, Elżbieta Granowska, Jan II Sobieski, Tadeusz Kościuszko, Jan Henryk Dąbrowski, Józef Wybicki

    VI b

    14.11.2017

    10.30

    A. Gondek +1

    W barokowym zamku

    Sztuka i kultura XVII wieku

    VI b

    7.11.2017

    10.30

    A. Gondek +1

    Patrzę i opisuję

    Ćwiczenia z zakresu opisu dzieła sztuki

    VII a

    8.11.2017

    10.30

    D. Michno +1

    Obyczaje i zwyczaje w dawnej Polsce

    Tradycja, kuchnia, stół, obyczajowość

    VII a

    29.11.2017

    10.30

    D. Michno +1

    Patrzę i opisuję

    Ćwiczenia z zakresu opisu dzieła sztuki

    VII b

    29.11.2017 10.30

    B. Turakiewicz +1

    Obyczaje i zwyczaje w dawnej Polsce

    Tradycja, kuchnia, stół, obyczajowość

    VII b

    8.11.2017 10.30

    B.Turakiewicz +1

    Opłata za zajęcia wynosi 5 zł.

     

  • Konkurs na nabór partnera do realizacji projektu w ramach RPO WP 2014-2020 - otwórz
    Regulamin konkursu na nabór partnera do realizacji projektu -
    otwórz
    Formularz oferty -
    otwórz
    Diagnoza zapotrzebowania -
    otwórz

     

  • 3 października (wtorek) odbędzie się wywiadówka

    godz. 16.30– spotkanie wychowawców;

    godz. 17.00– wywiadówka dla klas: 2a, 2b SP4 i klas: 2a, 2b, 3a, 3b, 3c PG2

    godz. 17.30– wywiadówka dla klas: 7a, 7b, 6a, 6b, 5a, 5b SP4

    godz. 18.00– wywiadówka dla klas: 1a, 1b, 3a, 3b, 3c, 4a, 4b SP4

     

  • 16 października (poniedziałek) lekcje będą odbywać się wg. planu:
    1 lekcja:   8.00 - 8.30

    2 lekcja:   8.35 - 9.05      Pasowanie na ucznia

    3 lekcja:   9.10 - 9.40     

    4 lekcja:   9.45 -10.15

    5 lekcja: 10.20 - 10.50      Akademia dla klas I-V

    6 lekcja: 10.55 - 11.25

    7 lekcja: 11.30 -  12.00      Akademia dla klas VI-VII i II-III PG2

    8 lekcja: 12.05 - 12.35

    Obiad po Zakończonych lekcjach.
    13.00 Miejska Akademia z okazji Dnia Nauczyciela

     

  • Stołówka wydaje obiady w godzinach od 11.30 do 14.00.
     

  • Kalendarz imprez w roku szkolnym 2017/2018

TERMIN

IMPREZA

ODPOWIEDZIALNY

KLASY

I – V SP

KLASY

VI-VII SP, II-III PG

 

Wrzesień

2017

·        Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

M. Wawrzkiewicz,

A. Słysz

A. Flejszar

·        Wyjazdy integracyjne klas czwartych i siódmych

wychowawcy

wychowawcy

 

Październik

2017

·         Pasowanie na ucznia klasy I

I. Kołodziejczyk,

A. Śliwińska,

J. Sierżęga - Bester

A. Pelc

Z. Gil

 

 

 

·        Apel z okazji rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża

ks. Piotr Niemczyk

D. Duliban

K. Tonia

·        Tydzień sztuki

S. Wojnar

S. Wojnar

·        Konkurs matematyczny

M. Kuźmicz

 

·       Konkurs recytatorski poświęcony poezji Wandy Chotomskiej

K. Kruk

A. Słysz

D. Piątek

 

 

 

Listopad

2017

·       Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

K. Kruk

D. Piątek

M. Woś

·        Pasowanie na świetlika

B. Lichtarska

M. Biernat

B. Chorzępa

 

 

·        Dyskoteka andrzejkowa

M. Cisek

 

B. Pacia

 

·       Wojewódzki Konkurs Poezji Patriotycznej „Kiedy myślę, Ojczyzna”

A. Słysz

M. Grobelny

L. Hanus

 

 

 

·        Tydzień historyczny

P. Bogusz

M. Woś

 

Grudzień

2017

·        Dzień Piernika

M. Grobelny

M. Duliban

 

M. Cisek

J. Kiełb

K. Tonia

·        Mikołajki

wychowawcy klas

wychowawcy klas

·       Akademia z okazji Świąt Bożego

·        Narodzenia

J. Uberman

B. Turakiewicz

D. Michno

·        Tydzień języka angielskiego

M. Cisek

J. Młynarska-Kiełb

B. Pacia

M. Duliban

 

Styczeń

2018

·        Zabawa karnawałowa

M. Wawrzkiewicz

B. Łuksik

·        Szkolny mistrz ortografii (etap I)

M. Grobelny

A. Słysz

A. Flejszar

·        Dzień Babci i Dziadka

A. Śliwińska

I. Kołodziejczyk

Z. Gil

J. Sierżęga-Bester,

A. Pelc

D. Winiarz

 

 

 

·        Pasowanie na czytelnika

L. Hanus

M. Biernat

 

 

Luty

2018

·        Konkurs czytelniczy

J. Uberman

L. Hanus

G. Witowska

·        Tydzień matematyczny

M. Kuźmicz

L. Reizer

M. Wawrzkiewicz

A. Śliwińska

J. Sierżęga- Bester

B. Turakiewicz

A. Gac- Fronc

·        Spotkanie na Olimpie- turniej mitologiczny

A.Słysz

 

 

·       Kwalifikacje do konkursu Mały Prymus

M. Wawrzkiewicz

K. Kruk

M. Duliban

 

 

 

·         Dzień Bezpiecznego Internetu

L. Reizer

J. Kiełb

 

Marzec

2018

·         Tydzień polonistyczny

A. Słysz

M. Grobelny

A. Kruk

J. Uberman

D. Piątek

A. Flejszar

G. Witowska

·         „Pokaż, na co cie stać”

A. Mierzwa

A. Śliwińska

B. Łuksik

M. Biernat

·         Konkurs dla szóstoklasistów PRYMUS

 

 

R. Grabowska

A. Flejszar

B. Turakiewicz

·         Mały Prymus

M. Kuźmicz

A. Słysz

M. Duliban

 

 

·         You Can Sing Powiatowy konkurs dla przedszkolaków

B. Pacia

J. Młynarska-Kiełb

 

 

·         Szkolne rekolekcje wielkopostne

ks. Alojzy Szwed

ks. Piotr Niemczyk

ks. Alojzy Szwed

ks. Piotr Niemczyk

·         Tydzień języków obcych

 

 

 

R. Grabowska

K. Tonia

M. Biernat

A. Kowalik

B. Kucaj

M. Nowak

·         Dzień Otwarty

wszyscy nauczyciele

wszyscy nauczyciele

 

Kwiecień

2018

·        Konkurs palm wielkanocnych

wychowawcy klas

wychowawcy klas

·        Apel z okazji Dnia Ziemi

A. Gondek

M. Skoczylak

·         Szkolny mistrz ortografii ( etap II)

M. Grobelny

A Słysz

A. Flejszar

·         Tydzień przyrodniczy

A. Gondek

I. Kołodziejczyk,

A. Pelc

Z. Gil

D. Winiarz

 

 

 

·         Tydzień biologiczno-geograficzny

 

 

M. Skoczylak

D. Michno

·         Turniej sportowy dla przedszkolaków

D. Duliban

Ł. Świętoniowski

M. Misiuda

 

 

Maj

2018

·         Akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

M. Cisek

A. Mierzwa

 

 

·       Tropem Konstytucji 3 Maja – gra terenowa

 

 

J. Kiełb

P. Bogusz

·         Tydzień fizyczno-chemiczny

 

 

B. Turakiewicz

H. Wilk

A. Gac-Fronc

·         Dzień Patrona i Maraton Papieski

wszyscy nauczyciele

wszyscy nauczyciele

 

Czerwiec

2018

·         Dzień Dziecka

wychowawcy klas

wychowawcy klas

·         Dzień Sportu

M. Misiuda

nauczyciele wf
           

A. Jaworski

nauczyciele wf

·       Święto Rodziny (rozgrywki sportowe, piknik)

M. Wawrzkiewicz

K. Kruk

J. Uberman

M. Misiuda

Ł. Świętoniwski

 

 

 

·         You can sing Szkolny festiwal piosenki angielskiej

B. Pacia

J. Młynarska-Kiełb

B. Pacia,

R. Grabowska

·         Festiwal Piosenki Wakacyjnej

Sylwia Wojnar

 

 

·         Zakończenie roku szkolnego

M. Kuźmicz

J. Kiełb

A. Flejszar

 

Wrzesień

2018

·         Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

M. Grobelny

G. Witowska

 

REGULAMIN KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI SZKOLNEJ

INFORMACJE DOTYCZĄCE UBEZPIECZENIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
Kalkulacja grupowego ubezpieczenia Edu Plus
Tabela norm oceny procentowej uszczerbku na zdrowiu
Co zrobić żeby dostać świadczenie z Edu Plus?

Kalendarz roku szkolnego 2017/2018

  • 4 IX 2017r. rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

  • 23 XII 2017r.– 1 I 2018r. zimowa przerwa świąteczna

  • 12 I 2018r. – koniec I semestru

  • 29 I  – 11 II 2018r. – ferie zimowe

  • 29 III – 3 IV 2018r. wiosenna przerwa świąteczna

  • 18,19,20 IV 2018r. egzaminy gimnazjalne (dni wolne od zajęć dydaktycznych tylko dla kl. II gimnazjum)

  • 28 IV – 6 V 2018r. weekend majowy

  • 1 VI 2018r. dzień wolny od zajęć dydaktycznych po Bożym Ciele

  • 22 VI 2018r. zakończenie roku szkolnego

 

 

Rok szkolny 2016/2017


 

 

        

 


  •  

  • Spotkanie z rodzicami w Szkole Podstawowej nr 4 w Łańcucie odbędzie się 16 maja (wtorek)

    godz. 16.00– wywiadówka dla kl. II b

    godz. 17.00– wywiadówka dla pozostałych klas.
     

  • Biblioteka szkolna prosi o zwrot książek.
     


  •  

  • Lista dzieci przyjętych do klasy I Szkoły Podstawowej nr 4 w Łańcucie na rok szkolny 2017/2018
     

  • W środę 3 maja  2017 r.  uroczyste  obchody  Narodowego  Święta  Trzeciego Maja w Łańcucie.  Zbiórka  na  Placu  Sobieskiego o godz.  9:00.  Następnie o godz. 9:30 Msza Św. w Kościele Farnym, a o godz. 10:30 składanie wiązanek kwiatów pod tablicami upamiętniającymi 100 i 200 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja (Kościół Farny).
     

  • 1-5 maja 2017 r. dni wolne od zajęć dydaktycznych.
    Dzieci potrzebujące opieki w dniach: 2, 4, 5 maja 2017 r. należy zgłosić w świetlicy do 27 kwietnia (czwartek).
     

  • ZAPISY DO KLASY I
     



  • W dniach 1-10 kwietnia rodzic zapisujący dziecko powinien złożyć w sekretariacie szkoły wypełnione zgłoszenie (w przypadku dziecka zamieszkałego w obwodzie SP4) lub wypełniony wniosek o przyjęcie (w przypadku dziecka zamieszkałego poza obwodem SP4) i dołączyć akt urodzenia dziecka z numerem PESEL.

    Do pobrania:

    Wniosek o przyjęcie do 1 klasy SP (kandydaci zamieszkali poza obwodem danej szkoły) -otwórz
    Zgłoszenie do 1 klasy SP (dzieci zamieszkałe w obwodzie danej szkoły) -
    otwórz


    Do obwodu SP 4 należą:

    ul. Boczna Kasprowicza, ul. Dębnik, ul. Głuchowska, ul. Henryka Dąbrowskiego, ul. Jana Kasprowicza, ul. Kochanowskiego, ul. Kąty,  ul. Kolejowa, ul. Łąkowa, ul. Piekarska, ul. Podwisłocze, ul. Podzwierzyniec, ul. Polna, ul. Przemysłowa, ul. Romana Turka, ul. Składowa, ul. Stefana Żeromskiego, ul. Wiejska, ul. Władysława Reymonta, ul. Zwierzyniec.

    W momencie zapisu dziecka do szkoły należy posiadać: akt urodzenia dziecka i PESEL.
     

  • Organizacja Niedzieli Palmowej 9 kwietnia 2017 r.
    10.30 - zbiórka przed szkołą i przejście z palmami w procesji  do kościoła p.w. św. Józefa
    11.00 - obrzęd poświęcenia palm i uroczysta Msza Święta
     

  • 12 kwietnia (w środę) firma MAWI będzie wykonywać zdjęcia klasowe i indywidualne.

     



  •  

  • 24 marca (Piątek) lekcje będą Skrócone:
    1 lekcja:    8.00 - 8.30

    2 lekcja:   8.35 - 9.05

    3 lekcja:   9.10 - 9.40

    4 lekcja:   9.45 -10.15

    5 lekcja: 10.20 - 10.50

    6 lekcja: 10.55 - 11.25

    7 lekcja: 11.30 -  12.00


    Obiad będzie wydawany od godz. 10.15 i należy zjeść go po lekcjach.

     

  • Spotkanie z rodzicami w Szkole Podstawowej nr 4 w Łańcucie odbędzie się 21 marca 2017 r.

    godz. 16.00– wywiadówka dla kl. III b i III c (w salach lekcyjnych)

    godz. 17.00– spotkanie z rodzicami kl. 6 (w sprawie nauczania klas 7) poprowadzi p. dyrektor Anna Jęczalik-Jabłońska

    godz. 18.00– wywiadówka dla pozostałych klas: Ia, IIa, IIb, IIc, IIIa, IVa, IVb, Va, Vb, VIa, VIb (w salach lekcyjnych).

     

  • PLAN SZKOLNYCH REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH 13 - 14 marca 2017 R.

    13 marca 2017 r. - poniedziałek
    8.00 - 9.40 - lekcje zgodnie z planem
    9.50 - przejście uczniów pod opieką nauczycieli do kościoła
    10.00 - 11.30 Msza św. z nauką rekolekcyjną
    11.30 - powrót do szkoły pod opieką nauczycieli, obiad
    11.45 - 14.25 - lekcje zgodnie z planem
    14 marca 2017 r. - wtorek
    8.00 - 9.40 - lekcje zgodnie z planem
    9.50 - przejście uczniów pod opieką nauczycieli do kościoła
    10.00 - 11.30 Droga Krzyżowa z nauką rekolekcyjną
    11.30 - powrót do szkoły pod opieką nauczycieli, obiad
    11.45 - 14.25 - lekcje zgodnie z planem
     

  • Reforma edukacji

    Materiały informacyjne dotyczące reformy edukacji przygotowane dla dyrektorów, nauczycieli, rodziców, uczniów i samorządowców można znaleźć na specjalnie dedykowanych stronach internetowych MEN i Kuratorium Oświaty w Rzeszowie:

    Kuratorium Oświaty w Rzeszowiehttp://ko.rzeszow.pl/artykul.php?id=11601&ida=7421&idw=1&idg=1

    Ministerstwo Edukacji Narodowejhttps://reformaedukacji.men.gov.pl/

     

  • Wykaz lekcji muzealnych w II semestrze
     

    Temat

    Klasa

    Ilość uczniów

    Termin

    Opiekun

    Sekretne opowieści

    I a

    12

    29.03

    10.30

    I. Kołodziejczyk + 1

    Kolia dla księżniczki

    I a

    12

    16.05

    9.00

    I. Kołodziejczyk + 1

    O rondlach i rondelkach

    II a

    25

    19.04

    10.00

    K. Kruk+1

    O historii książki

    II a

    25

    7.03

    10.15

    K. Kruk+1

    O historii książki

    II b

    26

    8.03

    10.00

    M. Wawrzkiewicz +1

    O przodkach na portretach (lekcja z I sem.)

    II b

    26

    14.03

    10.15

    M. Wawrzkiewicz +1

    O rondlach i rondelkach

    II b

    26

    25.04

    10.15

    M. Wawrzkiewicz +1

    O historii książki

    II c

    21

    15.03

    10.30

    J. Uberman +1

    O rondlach i rondelkach

    II c

    21

    29.03

    10.30

    J. Uberman +1

    Zaginiona kolia hrabiny

    III a

    18

    20.04

    10.30

    A. Śliwińska +1

    O historii książki

    III a

    18

    22.03

    10.30

    A. Śliwińska +1

    Zaginiona kolia hrabiny

    III b

    18

    3.03

    10.30

    A. Śliwińska +1

    O historii książki

    III b

    18

    23.03

    10.30

    A. Śliwińska +1

    Zaginiona kolia hrabiny

    III c

    18

    10.03

    10.00

    M. Wawrzkiewicz + 1

    O historii książki

    III c

    18

    31.03

    10.30

    M. Wawrzkiewicz + 1

    Świt popędza zmierzch (KASYNO)

    IV a

    24

    17.03

    9.00

    M. Kuźmicz +1   

    (oprócz czwartków)

    Świt popędza zmierzch (KASYNO)

    IV b

    24

    21.03

    9.00

    A. Słysz +1           

    (oprócz czwartków)

    Mitologiczny spacer

    Va

    16

    2.03

    9.00

    P. Bogusz +1              

    (oprócz środy)

    Mitologiczny spacer

    Vb

    16

    7.03

    10.30

     S. Wojnar +1             

    (oprócz środy)

    Teatr grecki

    VI a

    20

    24.03

    9.00

    B. Łuksik+1            

    (oprócz wtorków)

    Teatr grecki

    VI b

    20

    29.03

    9.00

    M. Grobelny+1     

    (oprócz wtorków)


     

  • Program Półkolonii zimowej
     

  • Zajęcia sportowe w czasie ferii zimowych dla klas IV - VI odbędą się w dniach 16.01.2017 r., 17.01.2017 r.i 20.01.2017 r. w godz. 9.00 - 11.00 na hali sportowej.
     

  • UWAGA!
    Od  30.01.2017 r. nastąpi zmiana podziału godzin.
    Proszę o sprawdzanie na stronie internetowej w ostatnich dniach ferii.

     

  • Spotkanie z rodzicami w Szkole Podstawowej nr 4 w Łańcucie odbędzie się 31 stycznia 2017 r.

     godz. 16.00– wywiadówka dla kl. II b i III a (w salach lekcyjnych)

     godz. 17.00– spotkanie Rady Rodziców (sala 59)

     godz. 18.00– wywiadówka dla pozostałych klas (w salach lekcyjnych).

     



  •  

  • Od 1 grudnia 2016 r. opłatę za obiady w Zespole Szkół nr 1 w Łańcucie będzie można uiszczać tylko przelewem.

    Do 5. dnia każdego miesiąca dziecko otrzyma informację pisemną o należnej opłacie.

    Do 10. dnia każdego miesiąca należy dokonać wpłaty na konto:

    Podkarpacki Bank Spółdzielczy w Łańcucie

    77 8642 1142 2014 2404 4549 0006

     

  • W dniu 13 grudnia odbędzie się wywiadówka. Rodzice będą mogli porozmawiać indywidualnie
    z wychowawcami w godz. 17.00 - 20.00.
     

  • 22 grudnia 2016 r. (czwartek) Szkolne Spotkanie Opłatkowe
    Lekcje będą odbywać się w następujący sposób:

    1.  lekcja  wg. planu

    2. i 3. lekcja  klasowe spotkanie opłatkowe z wychowawcą: 1a-s.78, 2a-s.85, 2b-s.86, 2c-s.83, 

                        3a i 3b-s.79, 5b-s.61. Lekcje wg. planu dla klas: 3c, 4a, 4b, 5a, 6a, 6b.

    4. lekcja  akademia

    5. i 6. lekcja  klasowe spotkanie opłatkowe z wychowawcą: 3c-s.82, 4a-s.80, 4b-s.60, 5a-s.64, 

                        6a-s.81, 6b-s.59. Lekcje wg. planu dla klas: 1a, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b.

    7. lekcja  wg. planu

     

  • Dzien Piernika
    6 grudnia
    w trakcie lekcji 1-4  klasy IV - VI  będą piekły i ozdabiały pierniki,
    z których część zostanie wybrana na szkolną wystawę oraz jako ozdoby choinkowe.

     

  • 15 listopada Dniem Głośnego Czytania
     

  • Uwaga!
    Od 14 listopada zmiany w podziale godzin.
     

  • Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II i Miejski Dom Kultury - Filia Podzwierzyniec w Łańcucie serdecznie zapraszają uczniów klas 4-6 do wzięcia udziału w V Wojewódzkim Konkursie Poezji Patriotycznej „Kiedy myślę, Ojczyzna…”, który odbędzie się 30 listopada 2016 r. Szczegółowe informacje w załączniku. Regulamin Międzyszkolnego Konkursu Poezji Patriotycznej
     

  • Pieniądze za obiady są zbierane do 10-ego każdego miesiąca.
    Prosimy o przestrzeganie w/w terminu. Odpisy należy zgłaszać do godziny 8.30 dnia, w którym uczeń nie będzie korzystał z obiadu (tel. 0172250080). W przeciwnym wypadku nie będzie dokonany odpis.
     

  • 15 listopada odbędzie się spotkanie z rodzicami:
    godz. 16.00 - klasy  IIb i IIIb (w salach lekcyjnych)
    godz. 17.00 - spotkanie Rady Rodziców (sala 39 budynek gimnazjum - parter) 
    godz. 18.00 - pozostałe klasy (w salach lekcyjnych)
     

  • Szkolna zabawa Andrzejkowa.
    dla klas I - III odbędzie się 22 listopada w godz. 16.00 - 19.00
    dla klas IV - VI odbędzie się 24 listopada w godz. 17.00 - 20.00
     

  • 12 października (środa) lekcje będą odbywać się wg. planu:
    1 lekcja:    8.00 - 8.25

    2 lekcja:   8.30 - 8.55

    3 lekcja:   9.00 - 9.25

    4 lekcja:   9.30 - 9.55

    5 lekcja: 10.00 - 10.25

    6 lekcja: 10.30 - 10.55

    7 lekcja: 11.00 -  11.25

    8 lekcja: 11.30 -  11.55

    Obiad będzie wydawany od godz. 10.00 i należy zjeść go po lekcjach.

     

  • Zestaw podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2016/2017

  • Plan zajęć dodatkowych w I semestrze
     

  • Wykaz lekcji muzealnych w I semestrze:
     

    Temat

    Klasa

    Termin

    Opiekun

    Z drewna konik

    czyli, w co się bawili i w co grali Babca i Dziadek,

    gdy byli mali

    I a

    4.10.2016

    9.00

    I. Kołodziejczyk + 1

    Jeden dzień w Zamku

    kto i jak dbał o dawny łańcucki dom

    I a

    19.10.2016

    9.00

    I. Kołodziejczyk + 1

    O świętym  Mikołaju

    I a

    1.12.2016

    10.15

    I. Kołodziejczyk + 1

    O przodkach na portretach

    O utrwalaniu wizerunków dawniej i dziś

    II a

    22.11.2016

    9.00

    K. Kruk+1

    O tym jak bezwzględny król i ambitny alchemik wpadli na trop porcelany

    II a

    8.11.2016

    9.00

    K. Kruk+1

    O tym jak bezwzględny król i ambitny alchemik wpadli na trop porcelany

    II b

    9.11.2016

    11.30

    M. Wawrzkiewicz +1

    O przodkach na portretach

    O utrwalaniu wizerunków dawniej i dziś

    II c

    4.10.2016

    9.00

    J. Uberman +1

    O tym jak bezwzględny król i ambitny alchemik wpadli na trop porcelany

    II c

    10.11.2016

    9.00

    J. Uberman +1

    O tym jak bezwzględny król i ambitny alchemik wpadli na trop porcelany

    III a

    18.11.2016

    10.30

    A. Śliwińska +1

    Boże Narodzenie w sztuce

    III a

    16.12.2016

    10.30

    A. Śliwińska +1

    O tym jak bezwzględny król i ambitny alchemik wpadli na trop porcelany

    III b

    23.11.2016

    10.30

    A. Śliwińska +1

    Boże Narodzenie w sztuce

    III b

    15.12.2016

    9.00

    A. Śliwińska +1

    O tym jak bezwzględny król i ambitny alchemik wpadli na trop porcelany

    III c

    25.11.2016

    10.30

    M. Wawrzkiewicz + 1

    Boże Narodzenie w sztuce

    III c

    14.12.2016

    10.30

    M. Wawrzkiewicz + 1

    Ale chemia!

    Opowieść o przodkach chemików i poszukiwaniu kamienia filozoficznego

    IV a

    9.11.2016

    9.00

    M. Kuźmicz +1

    (oprócz czwartków)

    O pożytkach z nauk płynących

    dawna szkoła, przedmioty i sztuka pięknego pisania

    IV a

    5.10.2016

    10.30

    M. Kuźmicz +1

    (oprócz czwartków)

    Ale chemia!

    Opowieść o przodkach chemików i poszukiwaniu kamienia filozoficznego

    IV b

    18.11.2016

    9.00

    A. Słysz +1

    (oprócz czwartków)

    O pożytkach z nauk płynących

    dawna szkoła, przedmioty i sztuka pięknego pisania

    IV b

    18.10.2016

    10.30

    A. Słysz +1          (oprócz czwartków)

    O pożytkach z nauk płynących

    dawna szkoła, przedmioty i sztuka pięknego pisania

    Va/Vb

    25.10.2016

    9.00

    A. Gondek +1

    (oprócz środy)

    Hrabina Cosel śladami filmu

    Va/Vb

    25.11.2016

    10.30

    A. Gondek +1

    (oprócz środy)

    O świętych na obrazach

    VI a

    5.10.2016

    9.00

    M. Matuszek+1(oprócz wtorków)

    Hrabina Cosel śladami filmu

    VI a

    16.11.2016

    10.30

    M. Matuszek+1(oprócz wtorków)

    O świętych na obrazach

    VI b

    6.10.2016

    9.00

    M. Grobelny+1      (oprócz wtorków)

    Hrabina Cosel śladami filmu

    VI b

    18.11.2016

    10.30

    M. Grobelny+1

    (oprócz wtorków)

    Opłata za zajęcia wynosi 5 zł.
     

  • Dyrektor oraz nauczyciele Zespołu Szkól nr 1 w Łańcucie składają podziękowania dla: Adama Pusza, Szymona Łukarskiego, Kingi Szajnar, Kamila Bujaka, Weroniki Żyradzkiej, Moniki Żyradzkiej, Arkadiusza Bełza, Jana Resztyły, Emilii Wiatr, Adriana Chmiela, Zuzanny Gargały, Julii Kot, Honoraty Wawrzkiewicz, Kariny Tomczyk i Martyny Marchewki za przekazanie podręczników do pracowni klasowych.

  • Informacje o ubezpieczeniu uczniów:
    s.1   s.2

  • Kalendarz roku szkolnego 2016/2017

    1 IX 2016 r. rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

    31 X 2016 r. dzień wolny od zajęć dydaktycznych przed Świętem Wszystkich Świętych

    23 – 31 XII 2016 r. zimowa przerwa świąteczna

    13 I 2017 r. – koniec I semestru

    16 – 29 I 2017 r. ferie zimowe

    18 IV 2017 r. wiosenna przerwa świąteczna

    19, 20, 21 IV 2017 r. egzaminy gimnazjalne (dni wolne od zajęć dydaktycznych tylko dla kl. I i II gimnazjum)

    2 V 2017 r.

    4 V 2017 r.           weekend majowy (dni wolne od zajęć dydaktycznych)

    5 V 2017 r. 

    16 VI 2017 r. dzień wolny od zajęć dydaktycznych po Bożym Ciele

    23 VI 2017 r. zakończenie roku szkolnego*

    *Pierwotnie koniec roku planowany był na 30 VI 2017r., decyzją MEN rok szkolny został skrócony do 23 VI 2017r.

     

  • Obecny podział godzin obowiązuje do 16 września.

  • Zajęcia na pływalni w ramach wychowania fizycznego rozpoczynają się 19 września natomiast zajęcia dodatkowe (kl. II i III) rozpoczynają się 13 września.

  • 13 września o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami.

  • W szkole obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych.

  • Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się 1 września 2016 r.

    Klasy I – III
    Godz. 8.00 – spotkanie z wychowawcą kl. 2 i 3b

    Godz. 9.00 – Msza św.

    Godz. 10.00 – uroczysta akademia dla klas I – III

    Godz. 11.00 - spotkanie z wychowawcą kl. 1, 3a, 3c

    Klasy IV – VI

    Godz. 8.00 – uroczysta akademia dla klas IV - V

    Godz. 9.00 – Msza św.

    Godz. 10.00 – spotkanie z wychowawcą
     

  • WYPRAWKA SZKOLNA - 2016

    Burmistrz Miasta Łańcuta zarządzeniem nr 186/2016 z dnia
    1 sierpnia 2016 r. wyznaczył termin składania wniosków
    do dnia 9 września 2016 r.

    Wniosek o udzielenie pomocy uczniom objętym Rządowym Programem pomocy uczniom  składa się do dyrektora szkoły, do której będzie uczęszczał uczeń. Pomoc przysługuje uczniom posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Wnioski są dostępne w poszczególnych szkołach.

    Wyprawka Szkolna jest pomocą w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego, w tym podręczników do kształcenia specjalnego lub  podręczników do kształcenia w zawodach, dopuszczonych do użytku szkolnego. Pomocą objęci zostaną uczniowie:

    1. słabowidzący,

    2. niesłyszący,

    3. słabosłyszący,

    4. z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim,

    5. z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym,

    6. z niepełnosprawnością ruchową, w tym z afazją,

    7. z autyzmem, w tym z zespołem Aspergera,

    8. z niepełnosprawnościami sprzężonymi, w przypadku gdy jedną z niepełnosprawności jest niepełnosprawność wymieniona w pkt 1–7 – posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, o którym mowa w art. 71b ust. 3 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty”, uczęszczających w roku szkolnym 2016/2017 do szkół dla dzieci i młodzieży do: klasy VI szkoły podstawowej, klasy III gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalnej: zasadniczej szkoły zawodowej, liceum ogólnokształcącego, technikum lub szkoły specjalnej przysposabiającej do pracy dla uczniów z upośledzeniem umysłowym w stopniu umiarkowanym lub znacznym oraz dla uczniów z niepełnosprawnościami sprzężonymi lub do klasy VI ogólnokształcącej szkoły muzycznej I stopnia, klas III–VI ogólnokształcącej szkoły muzycznej II stopnia, klas III–VI ogólnokształcącej szkoły sztuk pięknych, klas III i VI–IX ogólnokształcącej szkoły baletowej, lub liceum plastycznego.

     

     

     

    Rok szkolny 2015/2016
     

     

  • Spotkanie z rodzicami
     

    klas I szkoły podstawowej  
     

    odbędzie się 29 sierpnia 2016 r. o godz. 17.00

     

  • Zestaw podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2016/2017 dla klas VI
     

  • Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 odbędzie się 24 czerwca 2016 r.

     8.00 Uroczysta akademia dla uczniów klas I - III z okazji zakończenia roku szkolnego (w sali gimnastycznej SP4)

     9.00 Msza Święta w kościele p.w. św. Józefa w Łańcucie (zbiórka obok szkoły i wspólne przejście do kościoła)

    10.00 Rozdanie świadectw (w salach lekcyjnych)

    11.00 Uroczysta akademia dla uczniów klas IV - VI z okazji zakończenia roku szkolnego (w sali gimnastycznej SP4)

     

  • Szkolny Festiwal Piosenki Letniej odbędzie się 22 czerwca (zgłoszenia do p. Sylwii Wojnar).
     

  • Zapraszamy uczniów klas I-VI do wzięcia udziału w 9. Festiwalu Piosenki Angielskiej  You Can Sing - Po prostu śpiewaj,  który  odbędzie  się  w poniedziałek 13 czerwca.
     

  • Informacja o opłacie za obiady w czerwcu SP
    Informacja o opłacie za obiady w czerwcu PG
     

  • Program obchodów Dnia Patrona:

    30 maja 2016 r. (poniedziałek)

     8.00   Prezentacja filmu Apartament

     9.15   Zbiórka obok szkoły i przejście do kościoła

     9.30   Msza Święta w Kościele p.w. św. Józefa  w Łańcucie

    10.30  Koncert w hołdzie Janowi Pawłowi II w Kościele p.w. św. Józefa  w Łańcucie

    11.00  Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II (udział biorą klasy IV-VI,
    a obserwują klasy III).

    Imprezy towarzyszące:

    31 maja 2016 r. (wtorek)

    10.00  IV Mini Maraton im. Jana Pawła II 

    Lekcja3. - bieg klas 4-6
    Lekcja4. - bieg klas 1-3 (klasy 4-6 kibicują)
    Lekcja5. - dekoracja

     

    Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania, a zwłaszcza do wzięcia czynnego udziału w maratonie (można biec, iść lub kibicować).
     


  •  

  • 24 maja (wtorek) odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów:
    godz. 16.00 - kl. IIa i IIc

    godz. 18.00 – pozostałe klasy.

     

  • Informacja o opłacie za obiady w maju
     

  • Uwaga
    Od 1 maja 2016 r. będzie obowiązywał nowy plan lekcji.
     

  • 25 kwietnia 2016r. (poniedziałek) lekcje będą skrócone:

    1 lekcja 8.00 – 8.25

    2 lekcja 8.30 – 8.55

    3 lekcja 9.00 – 9.25

    4 lekcja 9.30 – 9.55

    5 lekcja 10.00 – 10.25

    6 lekcja 10.30 – 10.55

    7 lekcja 11.00 – 11.25

    8 lekcja 11.30 – 11.55

    Zajęcia popołudniowe w SP4 odbywają się wg planu.

    Obiad będzie wydawany od godz. 10.00 i należy zjeść po lekcjach.
     

  • ZAPISY DO KLASY I

    Zapisy do klasy I

    Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Łańcucie

    ul. Kochanowskiego 6, tel. 17 225 00 80

    na rok szkolny 2016/2017

    dzieci urodzonych w latach 2009 - 2010

    do 31 marca 2016 r.

    Zapisu dziecka do szkoły dokonuje się na podstawie aktu urodzenia.

     

  • 5 kwietnia godz. 9.30 Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II
    w Łańcucie
    dla uczniów i rodziców.
     

  • Informacja o opłacie za obiady w kwietniu SP
    Informacja o opłacie za obiady w kwietniu PG

     


  •  

  • 14 marca (poniedziałek) firma MAWI będzie wykonywać zdjęcia klasowe i indywidualne.
     

  • 15 marca (wtorek) odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów:
    godz. 16.00 - kl. Ib i IIb

    godz. 17.00 – pozostałe klasy.

     

    PLAN SZKOLNYCH REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH 7 - 8 marca 2016 r.
    „Miłosierni jak Ojciec″

    7 marca 2016 r. - poniedziałek
    8.00 - 9.40 - lekcje zgodnie z planem
    9.50 - przejście uczniów pod opieką nauczycieli do kościoła
    10.00 - 11.30 Msza św. z nauką rekolekcyjną
    11.30 - powrót do szkoły pod opieką nauczycieli, obiad
    11.45 - 13.30 - lekcje zgodnie z planem
    lekcja 7. odwołana
    8 marca 2016 r. - wtorek
    8.00 - 9.40 - lekcje zgodnie z planem
    9.50 - przejście uczniów pod opieką nauczycieli do kościoła
    10.00 - 11.30 Droga Krzyżowa z nauką rekolekcyjną
    11.30 - powrót do szkoły pod opieką nauczycieli, obiad
    11.45 - 13.30 - lekcje zgodnie z planem
    lekcja 7. odwołana
     

  • Informacja o opłacie za obiady w marcu
     

  • Uwaga
    Od 29 lutego 2016 r. będzie obowiązywał nowy plan lekcji.
     

  • Lekcje muzealne w II semestrze

     

    Temat

    Klasa

    Termin

    Opiekun

    Z drewna konik

    I a

    28.04

    9:00

    K. Kruk+1

    O legendach łańcuckiego zamku

    I a

    22.04

    9:00

    K. Kruk+1

    Z drewna konik

    I b

    8.04

    9:00

    M. Wawrzkiewicz+1

    O legendach łańcuckiego zamku

    I b

    28.04

    9:00

    M. Wawrzkiewicz+1

    Z drewna konik

    I c

    22.04

    9:00

    J. Uberman+1

    O legendach łańcuckiego zamku

    I c

    7.04

    10:30

    J. Uberman+1

    O wynalazkach

    II a

    7.04

    9:00

    A. Śliwińska+1

    O wynalazkach

    II b

    8.04

    9:00

    A. Śliwińska+1

    O wynalazkach

    II c

    7.04

    10.30

    M. Wawrzkiewicz+1

    O Świętych na obrazach

    (warsztat plastyczny)

    III a

    13.04

    9:00

    Z. Gil+1

    O Świętych na obrazach

    (warsztat plastyczny)

    III b

    22.03

    9:00

    Kołodziejczyk+1

    Dla kogo ten savoir-vivre?

    IV a

    14.04

    9:00

    P. Bogusz+1

    Dla kogo ten savoir-vivre?

    IV b

    14.04

    10:30

    A. Gondek+1

    Mitologiczny spacer

    V a

    21.04

    9:00

    M. Matuszek+1

    Mitologiczny spacer

    V b

    28.04

    9:00

    M. Grobelny+1

    O jedwabnym szlaku, baśniach i teatrze cieni (warsztat)

    VI a

    11.03

    10:30

    A. Słysz+1

    O jedwabnym szlaku, baśniach i teatrze cieni (warsztat)

    VI b

    4.03

    10:30

    B. Pacia+1


    Opłata za zajęcia wynosi 5 zł.

     

  • Stowarzyszenie  Wychowanków  i  Przyjaciół  Szkoły  Podstawowej  nr 4  i  Gimnazjum  nr 2
    w Łańcucie
    oraz Zespół Szkół nr 1 w Łańcucie organizują półkolonię zimową dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Łańcucie.

     Termin:

    15-19 II 2016r. godz.8.00 – 14.00

    Uczestnicy:

    Uczniowie SP4 z klas 1 – 3

    Dwie 15 osobowe grupy.

    Odpłatność:

    200 zł/turnus – 5 dni (120 zł – płacą rodzice, a 80 zł – dofinansowanie UM w Łańcucie).

    Świadczenia:

    ·       Opieka  - nauczyciele SP4

    ·       Wyżywienie - śniadanie, II śniadanie, obiad jednodaniowy – drugie danie

    ·       Wyjścia i wyjazdy

    Plan dnia:

    8.00 schodzenie się dzieci i śniadanie

    9.00 wycieczka:

    ·       Projekcja filmu w Kinie Helios w Rzeszowie (autokar)

    ·       Pobyt w Sali Zabaw Kolorowy Świat w Rzeszowie (autokar)

    ·       Wycieczka do Muzeum Zamku w Łańcucie (pieszo)

    ·       Dwa wyjścia na krytą pływalnię w Łańcucie (pieszo)

    13.00 obiad

    Do 10.02.2016r. w sekretariacie szkoły należy dokonać wpłaty oraz złożyć wypełnioną kartę uczestnika.

     

  • Informacja o opłacie za obiady w lutym
     

  • W okresie zimowym wypożyczanie książek w klasach I-III odbywa się pod opieką wychowawców według harmonogramu:
    Ia - czwartek na 2 lekcji
    Ib - poniedziałek na 2 lekcji
    Ic - wtorek na na 4 lekcji
    IIa - czwartek na 6 lekcji
    IIb - środa na 6 lekcji
    IIc - czwartek na 4 lekcji
    IIIa - poniedziałek na 3 lekcji
    IIIb - środa na 5 lekcji
     

  • Stowarzyszenie  Wychowanków  i  Przyjaciół  Szkoły  Podstawowej  nr 4  i  Gimnazjum  nr 2
    w Łańcucie
    oraz Zespół Szkół nr 1 w Łańcucie organizują półkolonię zimową dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Łańcucie.

    Terminy:

    15-19 II 2016r. godz.8.30 – 14.30

    22-26 II 2016r. godz.8.30 – 14.30

    Uczestnicy:

    Uczniowie SP4 z klas 1 – 3.

    15 osobowe grupy, ilość grup będzie zależna od ilości zainteresowanych

    Odpłatność:

    200 zł/turnus – 5 dni

    Świadczenia:

    ·       Opieka  - nauczyciele SP4

    ·       Wyżywienie - śniadanie, II śniadanie, obiad jednodaniowy – drugie danie

    ·       Wyjścia i wyjazdy

    Plan dnia:

    9.00 schodzenie się dzieci i śniadanie

    10.00 wycieczka:

    ·       Projekcja filmu w Kinie Helios lub spektakl w Teatrze Maska w Rzeszowie

    ·       Pobyt w Sali Zabaw Fantazja w Rzeszowie lub Sali Zabaw Kolorado w Malawie

    ·       Wycieczka do Muzeum Zamku w Łańcucie

    ·       Dwa wyjścia na krytą pływalnię w Łańcucie

    14.00 obiad

     

    Zgłoszenia przyjmowane są w sekretariacie szkoły do 22 I 2016 r,, decyduje kolejność zgłoszeń.
    Planowane są dwie grupy 15 osobowe, kolejna grupa zostanie uruchomiona pod warunkiem zgłoszenia się co najmniej 8 osób.

    Jeżeli półkolonia się odbędzie osoby zainteresowane zostaną poinformowane o płatności  i regulaminie.

     

  • UWAGA
    Od 18 stycznia 2016 r. niewielkie zmiany w podziale godzin!
     

  • 19 stycznia (wtorek) odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów:

    godz. 16.00 - kl. II a, II c, III a, III b

    godz. 17.00 – kl. I, II b, IV, V, VI

    godz. 18.00spotkanie Rady Rodziców (sala 78)
     

  • Zabawa choinkowa odbędzie się:

    29 stycznia 2016 r. (piątek)  w godz. 16.00-19.00 dla klas I – III
    28 stycznia 2016 r.
    (czwartek)  w godz. 17.00-20.00 dla klas IV – VI
     

  • Informacja o opłacie za obiady w styczniu
     

  • Boże Narodzenie 2015
    Organizacja 21 grudnia 2015 r. (poniedziałek)
    Lekcje będą odbywać się w następujący sposób:

    1.  lekcja Szkolne spotkanie opłatkowe - akademia

    2. lekcja Klasowe spotkanie opłatkowe 

    3. lekcja Klasowe spotkanie opłatkowe

    4. lekcja wg. planu

    5. lekcja wg. planu
    6.
    lekcja wg. planu
    7. lekcja wg. planu
     

  • 22 grudnia (wtorek) odbędzie się Pasowanie na czytelnika
    2.  lekcja kl. I
    3.  lekcja kl. II i III

     

  • Informacja o opłacie za obiady w grudniu
     

  • Konkurs „Pokaż, na co cię stać!″ odbędzie się w poniedziałek 30 listopada.




  •  

  • Informacja dotycząca rodziców dzieci korzystających z obiadów w szkole
     

  • 17 listopada odbędzie się spotkanie z rodzicami:
    klasy  Ia (s. 85), Ib (s.82), Ic (s.83), IIb (s.79) -  godz. 16.00
    klasy  IV-VI (sala gimnastyczna) -  godz. 17.00
    klasy IIa (s.79), IIc (s.82), IIIa (s. 86), IIIb (s.79) - godz. 18.00
     

  • Szkolna zabawa Andrzejkowa.
    dla klas I - III odbędzie się 24 listopada w godz. 16.00 - 18.30
    dla klas IV - VI odbędzie się 23 listopada w godz. 17.00 - 19.30
     

  • Psycholog szkolny mgr Barbara Kot

    PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 2

    Poniedziałek

    9.30 – 14.30

    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4

    Piątek

    9.00 – 11.45

    12.45 – 15.00

    Istnieje możliwość indywidualnych spotkań po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.

     

  • Od 1 listopada 2015 r. funkcję pedagoga szkolnego w zastępstwie p. Anety Mierzwy pełnią:
    dla klas I-III - p. Barbara Lichtarska
    dla klas IV-VI - p. Bernadeta Łuksik (pokój 41, I piętro gimnazjum).
     

  • Komunikat Dyrektora CKE w sprawie szczegółowych sposobów dostosowania warunków i form przeprowadzania sprawdzianu i egzaminu gimnazjalnego w roku szkolnym 2015/2016
    Treść komunikatu

     

  • W poniedziałek 26 października na małej sali gimnastycznej odbędą się zajęcia na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym:
    godz. 8.55 - 9.20 - klasa IIb
    godz. 9.20 - 9.40 - klasa IIIb
    godz. 9.50 - 10.10 - klasa IIIa
    godz. 10.45 - 11.05 - klasa IIa
    godz. 11.05 - 11.25 - klasa IIc
     

  • Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II i Miejski Dom Kultury - Filia Podzwierzyniec w Łańcucie serdecznie zapraszają uczniów klas 4-6 do wzięcia udziału w IV Powiatowym Konkursie Poezji Patriotycznej „Kiedy myślę, Ojczyzna…”, który odbędzie się 26 listopada 2015 r. Szczegółowe informacje w załączniku. Regulamin Międzyszkolnego Konkursu Poezji Patriotycznej
     

  • 13 października 2015 r.lekcje będą odbywać się wg. planu:
    1 lekcja:    8.00 - 8.30

    2 lekcja:   8.35 - 9.05

    3 lekcja:   9.10 - 9.40

    4 lekcja:   9.45 - 10.15

    5 lekcja: 10.20 - 10.50

    6 lekcja: 10.55 - 11.20

    7 i 8  lekcja nie odbędą się
     

    Zajęcia na pływalni w ramach wychowania fizycznego odbędą się w sali gimnastycznej.
    Obiad będzie wydawany od godz. 10.15 (należy jeść go po lekcjach, ponieważ przerwy będą 5 minutowe.
    Popołudniowe zajęcia na pływalni  dla klas II i III nie odbędą się,

 

  • PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 W ŁAŃCUCIE

    I semestr roku szkolnego  2015/2016

    Prowadzący

    Nazwa zajęć

    Termin

    Bogusz Piotr

    Koło historyczne

    Środa 7.10 – 7.55

    Zajęcia sportowe

    dla uczniów klas IV - VI

    Czwartek 7.10 – 7.55

    Zajęcia sportowe

    dla chłopców klas IV - VI

    Środa 13.40 – 14.25

    Borcz Magdalena

    Koło matematyczne

    dla uczniów klas IV

    Czwartek 7.10 – 7.55

    Koło matematyczne

    dla uczniów klas V

    Piątek 7.10 – 7.55

    Zajęcia świetlicowe

    Czwartek 11.45 – 15.45

    Chorzępa Bogdan

    Zajęcia świetlicowe

     

    Monika Cisek

    Język angielski

    Zajęcia wyrównawcze dla klas V

    Czwartek 12.45 – 13.30

    Filip Katarzyna

    Zajęcia świetlicowe

    Piątek 11.00 – 13.00

    Zofia Gil

    Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

    dla uczniów klasy III a

    Poniedziałek 11.45 – 12.30

    12.45 – 13.30

    Andrzej Gondek

    Koło przyrodnicze

    Wtorek 7.10 – 7.55

    Czwartek 7.10 – 7.55

    Małgorzata Grobelny

    Koło polonistyczne

    Poniedziałek 7.10 – 7.55

    Jaworski Andrzej

    Koło sportowe (SKS)

    dla uczniów klas V i VI

    Wtorek 13.30 – 14.25

    Czwartek 13.30 – 14.25

    Lucyna Hanus

    Zajęcia świetlicowe

    Poniedziałek 11.45 – 13.30

    Wtorek 11.45 – 15.00

    Środa 14.00 – 15.00

    Ks. Kaszowski Jakub

    Przygotowanie do Komunii Św.

    II semestr

    Irena Kołodziejczyk

    Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

    dla uczniów klas I - III

    Poniedziałek 11.45 – 12.30

    Środa 13.40 – 14.25

    Kot Barbara

    Zajęcia świetlicowe

    Piątek 11.30 – 12.30

    Katarzyna Kruk

    Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

    dla uczniów klasy I a

    Wtorek 13.40 – 14.25

    Środa 12.45 – 13.30

    Małgorzata Kuźmicz

    Matematyka

    Przygotowanie do sprawdzianu dla uczniów klasy VI a

    Czwartek 8.00 – 8.45

    Matematyka

    Przygotowanie do sprawdzianu dla uczniów klasy VI b

    Wtorek 8.00 – 8.45

    Barbara Lichtarska

    Zajęcia świetlicowe

     

    Monika Matuszek

    Koło języka polskiego

    dla uczniów klasy V a

    Wtorek 12.30 – 13.15

    Zajęcia świetlicowe

    Piątek 12.45 – 13.45

    Aneta Mierzwa

    Zajęcia plastyczne

    dla uczniów klas I – III

    Piątek 12.45 – 14.15

    (s. 82)

    Michał Misiuda

    Koło sportowe

    dla uczniów klas III

    Czwartek 12.45 – 13.30

    13.40 – 14.25

    Beata Pacia

    Język angielski

    Przygotowanie do sprawdzianu dla uczniów klasy VI a

    Środa 7.10 – 7.55

    Język angielski

    Przygotowanie do sprawdzianu dla uczniów klasy VI b

    Piątek 7.10 – 7.55

    Wioletta Paczocha

    Zajęcia świetlicowe

    Poniedziałek 13.30 – 14.30

    Piątek 13.30 – 14.30

    Lucyna Reizer

    Koło informatyczne

    dla uczniów klasy II a

    Środa 12.45 – 13.30

    Koło informatyczne

    dla uczniów klasy II b i II c

    Piątek 11.45 – 12.30

    Agnieszka Słysz

    Język polski

    Przygotowanie do sprawdzianu dla uczniów klasy VI a

    Środa 12.45 – 13.30

    Język polski

    Przygotowanie do sprawdzianu dla uczniów klasy VI b

    Środa  8.00 – 8.45

    Koło teatralne „Karolek”

    Środa 13.30 – 14.15

    Anna Śliwińska

    Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

    dla uczniów klas II

    Piątek 11.40 – 14.15

    Teresa Świzdor

    Koło plastyczne

    dla uczniów klas IV - VI

    Wtorek  13.40 – 15.20

    Joanna Uberman

    Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

    dla uczniów klasy I c

    Wtorek 13.40 – 14.25

    Środa 12.45 – 13.30

    MartaWawrzkiewicz

    Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

    dla uczniów klasy I b

    Czwartek 13.30 – 14.15

    Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

    dla uczniów klasy II c

    Wtorek 11.30 – 12.15

    Winiarz Dorota

    Koło języka angielskiego

    Środa   7.10 – 7.55

    Sylwia Wojnar

    Zajęcia muzyczne

    Zespół instrumentalny i umuzykalniający

    Środa 11.30 – 12.00

    Środa 14.25 – 15.25

    Chór szkolny

    Poniedziałek 13.30 – 15.00

    Zespół muzyczny

    dla uczniów klas II

    Czwartek  8.00 – 8.45

     

  • W poniedziałek 28 września o godz. 8.00 w kościele pw. św. Józefa odbędzie się msza św. za zdrowie Martynki Buszty.
    Zbiórka w szkole o godz. 7.50. Klasy wychodzą pod opieką nauczycieli uczących na pierwszych lekcjach.
     

  • 22 września 2015 r. odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów klas I-III:
    klasy: IIa, IIc, IIIa, IIIb -  godz. 16.00
    klasy: Ia, Ib, Ic, IIb -  godz. 17.00
     

  • 29 września 2015 r. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów klas IV-VI.
     

  • Robotyka dla dzieci i młodzieży. Kreatywność poprzez zabawę.
    Zajęcia odbywają się w trybie pozalekcyjnym oraz weekendowym. Warsztaty stanowią doskonałe uzupełnienie dla tradycyjnych lekcji szkolnych. Dzieci oprócz budowy robotów zobaczą m. in. jak działają mechanizmy proste i poznają zastosowanie pneumatyki - zero teorii 100% praktyki.
    Poziomy wiekowe:
    Mały konstruktor 4-6 lat (grupy przedszkolne)
    Konstruktor junior 7-13 lat (grupy szkolne)
    Więcej informacji: tel. 608 422 961, www.roboblock.pl, facebook.com/Roboblockpl
     

  • Kalendarz roku szkolnego 2015/2016
    1 IX 2015 r. - rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
    23-31 XII 2015 r. - zimowa przerwa świąteczna
    15 I 2016 r. - koniec I semestru
    15-28 II 2016 r. - ferie zimowe
    24-29 III 2016 r. - wiosenna przerwa świąteczna
    30 III-1 IV 2016 r. - dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych
    5 IV 2016 r. - sprawdzian przeprowadzony w ostatnim roku nauki w szkole podstawowej (dzień wolny od zajęć dydaktycznych dla klas 1-5)
    2 V 2016 r. - dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych
    27 V 2016 r. - dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych
    24 VI 2016 r. zakończenie zajęć dydaktyczno wychowawczych
    27 VI-31 VIII 2016 r. ferie letnie
     

  • chór szkolny
    Wszystkie dzieci lubiące śpiewać p. Sylwia Wojnar zaprasza na zajęcia w poniedziałki od godz. 13.30 do 15.00, do sali 64.
     

  • Zespół instrumentalny
    Wszystkie dzieci, które chcą odkryć swój talent muzyczny zapraszamy na zajęcia z p. Sylwią Wojnar w środy na godz. 14.25 do sali 64.
     

  • Koło plastyczne dla klas IV-VI będzie się odbywać we wtorki, w godz. 13.40-15.20 (sala 64).
     

  • Koło plastyczne dla klas I-III będzie się odbywać w piątki, w godz. 12.45-14.15 (sala 82).
    Uwaga: od 18 września
     

  • Jest możliwość zapisania się na zajęcia dodatkowe na basenie dla uczniów klas IV-VI (koszt 100 zł za semestr). Grupa musi liczyć 15 osób.
     

  • Zajęcia na basenie w ramach wychowania fizycznego rozpoczynają się 9 września, a w ramach SKS-u 15 września.
     

  • Lekcje muzealne w I semestrze:
     

    Temat

    Klasa

    Termin

    Opiekun

    Zamkowe bestiarium
    (Czy w zamku mieszka smok?)

    I a

    1 października

    9.00

    K. Kruk

    Bal u Zerzabelli i Gila

    I a

    22 września

    9.00

    K. Kruk

    Św. Mikołaj już puka do drzwi

    I a

     4 grudnia

    8.15

    K. Kruk

    Zamkowe bestiarium
    (Czy w zamku mieszka smok?)

    I b

    5 listopada

    9.00

    M. Wawrzkiewicz

    Bal u Zerzabelli i Gila

    I b

    29 września

    9.00

    M. Wawrzkiewicz

    Św. Mikołaj już puka do drzwi

    I b

     4 grudnia

    9.15

    M. Wawrzkiewicz

    Zamkowe bestiarium
    (Czy w zamku mieszka smok?)

    I c

    6 października

    9.00

    J. Uberman

    Bal u Zerzabelli i Gila

    I c

    30 września

    9.00

    J. Uberman

    Św. Mikołaj już puka do drzwi

    I c

     4 grudnia

    10.15

    J. Uberman

    O wyprawach w tropiki

    II a

     1 października

    10.30

    A. Śliwińska

    Warsztaty piernikarskie na wystawie
    „Świat toruńskiego piernika“

    II a

    18 listopada

    9.00

    A. Śliwińska

    O wyprawach w tropiki

    II b

    6 października

    10.30

    A. Śliwińska

    Warsztaty piernikarskie na wystawie
    „Świat toruńskiego piernika“

    II b

    20 listopada

    9.00

    A. Śliwińska

    O wyprawach w tropiki

    II c

    20 października

    10.30

    M. Wawrzkiewicz

    Warsztaty piernikarskie na wystawie
    „Świat toruńskiego piernika“

    II c

    24 listopada

    9.00

    M. Wawrzkiewicz

    O herbach rycerskich

    III a

    2 października

    9.00

     

    Z. Gil

    Warsztaty piernikarskie na wystawie
    „Świat toruńskiego piernika“

    III a

    17 listopada

    11.00

    Z. Gil

    O herbach rycerskich

    III b

    13 października

    9.00

     

    I. Kołodziejczyk

    Warsztaty piernikarskie na wystawie
    „Świat toruńskiego piernika“

    III b

    20 listopada

    11.00

    I. Kołodziejczyk

    W co się bawić, czyli gry i zabawy dworskie

    IV a

     2 października

    10.30

    P. Bogusz

    Warsztaty piernikarskie na wystawie
    „Świat toruńskiego piernika“

    IV a

    25 listopada

    9.00

    P. Bogusz

    W co się bawić, czyli gry i zabawy dworskie

    IV b

    7 października

    9.00

    A. Gondek

    Warsztaty piernikarskie na wystawie
    „Świat toruńskiego piernika“

    IV b

     2 grudnia

    9.00

    A. Gondek

    Filozofia dla najmłodszych

    V a

     1 października

    9.00

    M. Matuszek

    Warsztaty piernikarskie na wystawie
    „Świat toruńskiego piernika“

    V a

    24 listopada

    11.00

    M. Matuszek

    Filozofia dla najmłodszych

    V b

    8 października

    11.00

    M. Grobelny

    Warsztaty piernikarskie na wystawie
    „Świat toruńskiego piernika“

    V b

     26 listopada

    11.00

    M. Grobelny

    Filozofia dla najmłodszych

    VI a

     4 listopada

    9.00

    A. Słysz

    Warsztaty piernikarskie na wystawie
    „Świat toruńskiego piernika“

    VI a

    1 grudnia

    9.00

    A. Słysz

    Filozofia dla najmłodszych

    VI b

    7 października

    9.00

    B. Pacia

    Warsztaty piernikarskie na wystawie
    „Świat toruńskiego piernika“

    VI b

     25 listopada

    11.00

    B. Pacia


    Opłata za zajęcia wynosi 5 zł.

     

    UWAGA!

    Warsztaty piernikarskie na wystawie
    „Świat toruńskiego piernika“

    Wystawa okresowa.
    Koszt: 5 zł – warsztat, 1 zł – wejście = 6 zł
    Opiekunowie chętni do wzięcia udziału w warsztacie również zobowiązani są uiścić opłatę – 5 zł.
    LEKCJA ODBYWA SIĘ W KASYNIE


     

  • Informacje o ubezpieczeniu uczniów:
    pzu1   pzu2

 

Rok szkolny 2014/2015

  • Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

            1 września 2015 r.
     

    Godzina

    Klasy 1 - 3

    8.00

    Spotkanie z wychowawcą

    kl. 2a, 2c, 3

    9.00

    Akademia dla kl. 1-3

    10.00

    Msza św.

    11.00

    Spotkanie w wychowawcą

    kl. 1, 2b

    Godzina

    Klasy 4 - 6

    8.00

    Akademia dla kl. 4 – 6

    9.00

    Spotkanie w wychowawcą

    kl. 4 - 6

    10.00

    Msza św.


     

  • „Wyprawka szkolna” 2015/2016
    Zarządzeniem Nr 238/2015 Burmistrza Miasta Łańcuta z dnia 8 lipca 2015 został ustalony termin składania wniosków o udzielenie pomocy uczniom objętym Rządowym programem pomocy uczniom w 2015 r. – „Wyprawka szkolna”

    Termin składania wniosków: do dnia 7 września 2015 r.

    Wnioski należy składać do dyrektora szkoły, do której uczeń będzie uczęszczał w roku szkolnym 2015/2016.

    Pomoc zostanie skierowana do trzech grup uczniów:

    1. najmłodszych uczestników edukacji szkolnej – uczniów klas trzecich szkoły podstawowej oraz klas trzecich ogólnokształcącej szkoły muzycznej I stopnia;

    2. uczniów, którzy kontynuują naukę według nowej podstawy programowej na poziomie klasy czwartej technikum;

    3. uczniów niepełnosprawnych: słabowidzących; niesłyszących; słabosłyszących; z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym; z niepełnosprawnością ruchową, w tym z afazją; z autyzmem, w tym z zespołem Aspergera; z niepełnosprawnościami sprzężonymi, w przypadku gdy jedną z niepełnosprawności jest niepełnosprawność wymieniona wyżej. Tym samym program będzie obejmować wszystkich uczniów niepełnosprawnych, z wyjątkiem uczniów niewidomych, dla których podręczniki zapewniono w odrębnym trybie.

    Pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników oraz zakupu materiałów edukacyjnych będzie przysługiwać:

    • uczniom pochodzącym z rodzin, w których dochód na osobę w rodzinie nie przekracza 574 zł;

    • uczniom pochodzącym z rodzin niespełniających kryterium dochodowego na podstawie decyzji dyrektora szkoły, uwzględniającej lokalne warunki ekonomiczne i społeczne (np. ciężka choroba, wielodzietność, przemoc, alkoholizm, narkomania w rodzinie);

    • uczniom niepełnosprawnym bez względu na dochód.

    Podstawą do skorzystania z pomocy przez uczniów niepełnosprawnych jest posiadanie orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego. W przypadku uczniów spełniających kryterium dochodowe należy przedłożyć zaświadczenie o dochodach lub zaświadczenie o korzystaniu ze świadczeń rodzinnych. Dopuszcza się również złożenie oświadczenia o dochodach. Rodziny, które przekraczają

    Wyprawka-Druk nr 1       Wyprawka-Druk nr 2
     

  • Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2015/2016
    klasy III   klasy V-VI

     

  • Spotkanie z rodzicami pierwszoklasistów przyjętych do Szkoły Podstawowej nr 4 w Łańcucie na rok szkolny 2015/2016 odbędzie się 25 sierpnia 2015 r. o godz. 17.00.
     

  • Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się 26 czerwca 2015 r.

     8.00 Uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego (sala gimnastyczna SP4)

     9.30 Msza Święta w kościele p.w. św. Józefa w Łańcucie

    10.30 Rozdanie świadectw (w salach lekcyjnych)

     

  • Szanowni Rodzice!
    Dyrektor, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Łańcucie zwracają się z  prośbą o przekazanie do biblioteki szkolnej podręczników do kl. IV (wszystkich oprócz religii), które od roku szkolnego 2015/2016 nie będą  podlegały sprzedaży.

    Uczniowie klas IV otrzymają bezpłatne podręczniki dotacyjne, a z używanych (przekazanych przez Państwa) mogliby korzystać w czasie zajęć lekcyjnych i w ten sposób udałoby się odciążyć szkolne plecaki.

  • Kochani Rodzice!
    Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II serdecznie zapraszają Was na Święto Rodziny, które odbędzie się 17 czerwca o godz. 15.30 w sali gimnastycznej naszej szkoły.
     

  • Szkolny Festiwal Piosenki Letniej odbędzie się 25 czerwca o godz. 8.00 (zgłoszenia do p. Sylwii Wojnar do 23 czerwca).
     

  • Zapraszamy uczniów klas I-VI do wzięcia udziału w 8. Festiwalu Piosenki Angielskiej  You Can Sing - Po prostu śpiewaj,  który  odbędzie  się  22 czerwca.
     

  • Biblioteka szkolna prosi o zwrot książek do 15 czerwca.

 

 

Program półkolonii Letniej „Letni czas w czwórce”

DZIEŃ I

PONIEDZIAŁEK  29.06.2015r. od godz. 8.30 do 14.30

    Zajęcia organizacyjne – ustalenie wspólnych norm i zasad obowiązujących podczas półkolonii; podział uczestników na grupy i przydzielenie grupom wychowawców; zapoznanie z regulaminem.

    Zajęcia integracyjne.

    Zajęcia plastyczna – „Moje logo grupy”.

W przypadku słonecznej pogody wyjście na basen odkryty. Prosimy, aby dzieci miały ze sobą ręcznik, strój kąpielowy, ochronny olejek do ciała oraz, jeżeli mają taką potrzebę, akcesoria pływackie (dmuchane rękawki, koło, piłka plażowa itp.)

 

DZIEŃ II

WTOREK  30.06.2015r. od godz. 8.30 do 14.30

      Wyjście na basen kryty lub odkryty w Łańcucie.

 

DZIEŃ III

ŚRODA  01.07.2015r. od godz. 8.30 do 14.30

    Wyjazd do kina „Ikar” w Jarosławiu. Zwiedzanie miasta.

 

DZIEŃ IV

CZWARTEK  02.07.2015r. od godz. 8.30 do 14.30

    Wyjście na basen kryty lub odkryty w Łańcucie.

 

DZIEŃ V

PIĄTEK  03.07.2015r. od godz. 8.30 do 14.30

·      Wyjazd do Julina – zabawy na świeżym powietrzu; ognisko
i wspólne pieczenie kiełbaski.

  

DZIEŃ VI

PONIEDZIAŁEK  06.07.2015r. od godz. 8.30 do 14.30

    Wyjazd do Rzeszowa (Sala Zabaw „Fantazja” – grupa młodsza; kręgielnia „Galaktyka”– grupa starsza).

 

Prosimy, aby dzieci młodsze miały ze sobą skarpetki.

 

DZIEŃ VII

WTOREK  07.07.2015r. od godz. 8.30 do 14.30

    Wyjście na basen kryty lub odkryty w Łańcucie.

 

DZIEŃ VIII

ŚRODA 08.07.2015r. od godz. 8.30 do 14.30

    Wyjazd do Osady w Stobiernej.

 

DZIEŃ IX

CZWARTEK  09.07.2015r. od godz. 8.30 do 14.30

    Wyjście na basen kryty lub odkryty w Łańcucie.

 

DZIEŃ X

PIĄTEK  10.07.2015 r. od godz. 8.30 do 14.30

    Turniej różnorodnych konkurencji sportowych (np. strzał
do pustej bramki, hula–hop, rzut piłką do kosza, ringo, skakanie na skakance, rzut do celu, biegi w workach itp.)

    Dyskoteka pożegnalna – konkurs na najciekawszy strój
oraz konkurs pod hasłem „Ty też potrafisz tańczyć”.

    Zakończenie półkolonii.

 

Program może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych
REGULAMIN PÓŁKOLONII LETNIEJ W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 W ŁAŃCUCIE-SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4 IM. JANA PAWŁA II

 

Program obchodów Dnia Patrona:

20 maja 2015 r. (środa)

 8.00   1. lekcja wg. codziennego planu

 8.45   Zbiórka obok szkoły i przejście do kościoła pod opieką wszystkich nauczycieli

 9.00   Msza Święta w Kościele p.w. św. Józefa  w Łańcucie

10.00  Koncert w hołdzie Janowi Pawłowi II w Kościele p.w. św. Józefa  
w Łańcucie

ok. 11.00  Obiad dla klas I-III i koniec zajęć dla klas I-III
 

Imprezy towarzyszące:

20 maja 2015 r. (środa)

11.00   Szkolny konkurs Jan Paweł II - wielki Polak, patriota, człowiek - klasy IV-VI

ok. 12.00  Obiad dla klas IV-VI i koniec zajęć dla klas IV

12.45 Krucjata różańcowa w intencji młodzieży w ramach Programu Peregrynacji Symboli  ŚDM Dotknąć  Miłosierdzia - klasy V i VI oraz uczniowie gimnazjum. 

ok. 13.30  Koniec zajęć dla klas V-VI

21 maja 2015 r. (czwartek)

10.30  III Mini Maraton im. Jana Pawła II  - klasy I-VI

22 maja 2015 r. (piątek)

10.00  Miejski konkurs Jan Paweł II - wielki Polak, patriota, człowiek

 

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania, a zwłaszcza do wzięcia czynnego udziału w maratonie (można biec, iść lub kibicować).
SPĘDŹMY RAZEM TE WYJĄTKOWE DNI!

  • Zapraszamy też na nasz profil na fb https://www.facebook.com/pages/Szkoła-Podstawowa-nr-4-im-Jana-Pawła-II-w-Łańcucie/387833901408885
     

  • 26 maja 2015 r. odbędzie się spotkanie z rodzicami:
    klasa  Ia -  godz. 18.00
    klasa  Ib -  godz. 16.00
    pozostałe klasy - godz. 17.00
     

  • Lista dzieci przyjętych do klasy I Szkoły Podstawowej nr 4 w Łańcucie na rok szkolny 2015/2016
     

  • W  niedzielę  3 maja  2015 r.  uroczyste  obchody  Narodowego  Święta  Trzeciego Maja w Łańcucie.  Zbiórka  na  Placu  Sobieskiego o godz.  9:00.  Następnie o godz. 9:30 Msza Św. w Kościele Farnym, a o godz. 10:30 złożenie wiązanek kwiatów pod tablicami upamiętniającymi 100 i 200 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja (Kościół Farny).
     

  • Akademia z okazji Narodowego  Święta  Trzeciego Maja  odbędzie się w poniedziałek,
    4 maja na 3 lekcji
    . Obowiązuje strój galowy.
     

  • W środę 15 kwietnia 2015 r. Dzień Otwarty Szkoły (gimnazjum)  lekcje będą odbywać się wg. planu:

    1 lekcja:   8.00 - 8.30

    2 lekcja:   8.35 - 9.05

    3 lekcja:   9.10 - 9.40

    4 lekcja:   9.45 - 10.15

    5 lekcja:  10.20 - 10.50

    6 lekcja:  10.55 - 11.25

    7 lekcja:  11.30 - 12.00
    Obiad wydawany będzie od godz. 10.15 i należy go zjeść po lekcjach, a nie w trakcie przerw!

     

  • Zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w czasie wiosennej przerwy świątecznej

    1 kwietnia 2015 r. (środa) - 6.30 – 15.00

    2 kwietnia 2015 r. (czwartek) - 6.30 – 15.30

    3 kwietnia 2015 r. (piątek) - świetlica nieczynna

    7 kwietnia 2015 r. (wtorek) - świetlica nieczynna
     

  • Wiosenna Przerwa świąteczna
    1 kwietnia 2015 r. - sprawdzian w klasie VI szkoły podstawowej (dzień wolny od zajęć dydaktycznych dla klas I-V)
    Od 2 kwietnia 2015 r. do 7 kwietnia 2015 r.wiosenna przerwa świąteczna 
    W dniach wolnych od zajęć dydaktycznych dzieci mogą skorzystać z zajęć świetlicowych na które muszą być bezwzględnie zgłoszone u kierownika świetlicy p. Barbary Lichtarskiej.
     

  • Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1

    w Łańcucie

    informuje, że od 1 marca 2015 r.

    można dokonywać płatności za obiady

    na konto:

    Podkarpacki Bank Spółdzielczy

    w Łańcucie

    77 8642 1142 2014 2404 4549 0006

    Wpłat należy dokonywać do 10. każdego miesiąca.

    Informacja o należności będzie podana przez ucznia do 5. dnia każdego miesiąca.

    Nadal istnieje możliwość dokonywania wpłat u kierownika świetlicy – Barbary Lichtarskiej
    w godzinach urzędowania.


     

  • III Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej



    W załączeniu: Regulamin konkursu dla przedszkoli i Karta zgłoszenia
                  Regulamin konkursu dla szkół i Karta zgłoszenia

     

  • ZAPISY DO KLASY I

    Zapisy do klasy I

    Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Łańcucie

    ul. Kochanowskiego 6, tel. 17 225 00 80

    na rok szkolny 2015/2016

    dzieci urodzonych w latach 2008 - 2009

    do 31 marca 2015 r.

    w sekretariacie szkoły

    Zasady rekrutacji do szkół podstawowych - otwórz
    Wniosek o przyjęcie do 1 klasy SP (kandydaci zamieszkali poza obwodem danej szkoły) -
    otwórz
    Zgłoszenie do 1 klasy SP (dzieci zamieszkałe w obwodzie danej szkoły) -
    otwórz

    Do obwodu SP 4 należą:

    ul. Dąbrowskiego, ul. Dębnik, ul. Głuchowska, ul. Kąty, ul. Kochanowskiego, ul. Kolejowa – numery parzyste, ul. Łąkowa, ul. Podwisłocze, ul. Podzwierzyniec, ul. Rejmonta, ul. Turka, ul. Wiejska, ul. Zwierzyniec.

    Zapisu dziecka do szkoły dokonuje się na podstawie aktu urodzenia.

     

  • Organizacja Niedzieli Palmowej 29 marca 2015 r.
    10.30 - zbiórka przed szkołą i przejście z palmami w procesji  do kościoła p.w. św. Józefa
    11.00 - obrzęd poświęcenia palm i uroczysta Msza Święta

    Organizacja pierwszego dnia wiosny 20 marca 2015 r.
    Klasy I - III
    1-4. lekcja Dzień Wiosny
    5. lekcja Przerwa rekreacyjna
    6. lekcja Podsumowanie Dnia Wiosny
    Klasy IV - VI
    1-2. lekcje wg. planu
    3-4. lekcja Dzień Wiosny
    5. lekcja wg. planu
    6. lekcja Podsumowanie Dnia Wiosny
    7. lekcja wg. planu
     

  • 24 marca 2015 r. odbędzie się spotkanie z rodzicami:
    klasa  Ia -  godz. 16.00
    klasa  Ib -  godz. 18.00
    pozostałe klasy - godz. 17.00
     

  • PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH DLA UCZNIÓW W II semestrZE roku szkolnego 2014/2015

    Prowadzący

    Nazwa zajęć

    Termin

    Piotr Bogusz

    Koło historyczne

    Środa 7.10 – 7.55

    Zajęcia sportowe
    dla chłopców klas IV - VI

    Poniedziałek 15.00 – 16.30

    Monika Cisek

    Język angielski
    Przygotowanie do sprawdzianu dla uczniów klas VI a

    Środa 7.10 – 7.55

    Język angielski
    Przygotowanie do sprawdzianu dla uczniów klas VI a

    Czwartek 7.10 – 7.55

    Bożena Cwynar

    Zajęcia sportowe  w ramach projektu „Mały Mistrz”
    dla uczniów klasy I a

    Środa 8.55 – 9.40

    Zajęcia sportowe  w ramach projektu „Mały Mistrz”
    dla uczniów klasy I c

    Piątek 8.55 – 9.40

    Zajęcia sportowe (SKS)
    dla chłopców klas II i III

    Poniedziałek 13.40 – 14.25

    Zajęcia sportowe (BASEN)
    dla uczniów klas II i III

    Wtorek 14.30 – 16.30

    Koło sportowe
    dla uczniów klas IV

    Środa 15.20 – 16.05

    Magdalena Duliban

    Koło języka angielskiego
    Przygotowanie do sprawdzianu dla uczniów klas VI (gr. niezawansowana)

    Środa 7.10 – 7.55

    Koło języka angielskiego
    dla uczniów klas IV (gr. zawansowana)

    Środa 13.40 – 14.25

    Zofia Gil

    Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
    dla uczniów klasy II a

    Czwartek 11.45 - 13.30

    Andrzej Gondek

    Koło przyrodnicze

    Czwartek 11.45 – 13.30

    Małgorzata Grobelny

    Język polski
    Przygotowanie do sprawdzianu dla uczniów klasy VI a

    Środa 8.00 – 8.45

    Język polski
    Przygotowanie do sprawdzianu dla uczniów klasy VI b

    Piątek 8.00 – 8.45

    Język polski
    Konsultacje dla uczniów klas IV b, VI a, VI b

    Piątek 7.10 – 7.55

    Irena Kołodziejczyk

    Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
    dla uczniów klasy II b

    Czwartek 11.30 – 12.15

     

    Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
    (indywidualne)

    Poniedziałek 13.40 – 14.25

    Katarzyna Kruk

    Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne przygotowujące do OBUT
    dla uczniów klasy III a

    Wtorek 12.45 – 13.30
    Czwartek 12.45 – 13.30

    Małgorzata Kuźmicz

    Matematyka
    Przygotowanie do sprawdzianu dla uczniów klasy VI b

    Środa 13.40 – 14.25

    Matematyka
    Przygotowanie do sprawdzianu dla uczniów klasy VI a

    Wtorek 12.45 – 13.30

    Monika Matuszek

    Koło z języka polskiego
    dla uczniów klas IV

    Poniedziałek 12.30 – 13.15

    Aneta Mierzwa

    Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

    Poniedziałek 13.30 – 14.30
    Wtorek 12.30 – 13.30
    Środa 12.30 – 13.30

    Beata Pacia

    Kolo z języka angielskiego
    Zajęcia wyrównawcze dla klas V

    Wtorek 7.10 – 7.55

    Lucyna Reizer

    Koło informatyczne

    Wtorek 12.45 – 13.30
    Piątek 13.30 – 14.25

    Agnieszka Słysz

    Koło polonistyczne
    dla uczniów klas V

    Piątek 13.30 – 14.15

    Koło teatralne „Karolek”

    Środa 13.30 – 14.15

    Anna Śliwińska

    Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

    Środa 12.45 – 13.30
    Poniedziałek 12.45 – 13.30

    ks. Alojzy Szwed

    Przygotowanie do sakramentu bierzmowania

    Środa 18.00 – 19.30

    Beata Turakiewicz

    Koło matematyczne
    dla uczniów klasy IV b

    Piątek 7.10 – 7.55

    Joanna Uberman

    Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
    dla uczniów klasy III b

    Wtorek 12.45 – 13.30
    Czwartek 12.45 – 13.30

    Marta Wawrzkiewicz

    Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
    dla uczniów klasy I c

    Poniedziałek 12.30 – 14.00

    Koło plastyczne
    dla uczniów klas I - III

    Środa 12.30 – 14.00

    Koło plastyczne
    dla uczniów klas IV - VI

    Czwartek 13.40 – 15.10

    ks. Damian Wierdak

    Koło biblijne

    Wtorek 14.35 – 15.20

    Sylwia Wojnar

    Zajęcia muzyczne
    Zespół instrumentalny

    Środa 13.30 – 15.00

    Zajęcia muzyczne
    chór

    Poniedziałek 13.30 – 15.00

    Zespół kameralny dla dziewczynek z klas IV

    Środa 8.00 – 8.45

     

  • Godziny pracy psychologa szkolnego:
     

    PSYCHOLOG

    mgr Helena Wojciechowska

    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4

     

    1. i 3. wtorek miesiąca

    9.30 – 13.30

     

    PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 2

     

    2. i 4. piątek miesiąca             

    9.30 – 15.30

     

    Piątek 14.30 - 15.30 - zajęcia indywidualne

     

  • 2 marca Dzień Otwarty Szkoły dla uczniów i rodziców: godz. 9.30, 10.30, 12.15.
     

  • PLAN SZKOLNYCH REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH
                2 - 4 marca 2015 r.


    2 marca 2015 r. - poniedziałek
    8.00 - 9.40 - lekcje zgodnie z planem
    9.50 - przejście uczniów pod opieką nauczycieli do kościoła
    10.00 - Msza św. z nauką rekolekcyjną
    Po Mszy św. powrót do szkoły pod opieką nauczycieli, obiad
    3 marca 2015 r. - wtorek
    8.00 - 9.40 - lekcje zgodnie z planem
    9.50 - przejście uczniów pod opieką nauczycieli do kościoła
    10.00 - Droga Krzyżowa z nauką rekolekcyjną
    Po Drodze Krzyżowej powrót do szkoły pod opieką nauczycieli, obiad
    4 marca 2015 r. - środa
    8.00 - 8.45 - lekcja zgodnie z planem
    8.50 - przejście uczniów pod opieką nauczycieli do kościoła
    9.00 - Msza św. z nauką rekolekcyjną
    Po Mszy św. powrót do szkoły pod opieką nauczycieli i pozostałe lekcje zgodnie z planem.
     

  • 9 marca (poniedziałek) firma MAWI będzie wykonywać zdjęcia klasowe i indywidualne.
     

  • 24 lutego 2015 r. odbędzie się spotkanie z rodzicami podsumowujące pierwszy semestr:
    klasa  Ib -  godz. 16.00
    pozostałe klasy - godz. 17.00
     

  • Lekcje muzealne w II semestrze:
     

    Temat

    Klasa

    Termin

    Opiekun

    Z drewna konik

    I a

    10 III 2015

    9.00

    A. Śliwińska

    O legendach łańcuckiego zamku

    I a

    31 III 2015

    10.30

    A. Śliwińska

    Z drewna konik

    I b

    12 III 2015

    9.00

    A. Śliwińska

    O legendach łańcuckiego zamku

    I b

    10 IV 2015

    9.00

    A. Śliwińska

    Z drewna konik

    I c

    18 III 2015

    9.00

    M. Wawrzkiewicz

    O legendach łańcuckiego zamku

    I c

    16 IV 2015

    9.00

    M. Wawrzkiewicz

    O wynalazkach

    II a

    25 II  2015

    9.00

    Z. Gil

    O wynalazkach

    II b

    25 II  2015

    10.15

    I. Kołodziejczyk

    Uwaga! Święci patrzą z obrazów (warsztat plastyczny)

    III a

    10 III 2015

    9.00
     

    K. Kruk
    (w Muzeum Ikon!)

    Uwaga! Święci patrzą z obrazów (warsztat plastyczny)

    III b

    13 III 2015

    9.00
     

    J. Uberman
    (w Muzeum Ikon!)

    Dzień dobry Panie Fortepianie

    IV a

     5 III  2015

    9.00

    B. Cwynar

    Dzień dobry Panie Fortepianie

    IV b

    11 III 2015

    9.00

    M. Grobelny

    Mitologiczne rzeźby

    V a

    19 III  2015

    9.00

    A. Słysz

    Mitologiczne rzeźby

    V b

    19 III  2015

    10.30

    B. Pacia

    O wartościach

    VI a

    17 IV 2015

    9.00

    M. Kuźmicz

    O wartościach

    VI b

    14 IV 2015

    9.00

    P. Bogusz

     

  • UWAGA
    Od 16 lutego 2015 r. niewielkie zmiany w podziale godzin!
     

  • W niedzielę 25 stycznia 2015 r. o godzinie 15.30, w Filii MDK w Łańcucie przy ulicy Podzwierzyniec odbędzie się przedstawienie w wykonaniu nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej nr 4 pt. „Hej kolęda, kolęda”.
     

  • Zabawa choinkowa odbędzie się:

    16 stycznia 2015 r. (piątek)  w godz. 17.00-20.00 dla klas I – III
    17 stycznia 2015 r.
    (sobota)  w godz. 14.00-17.00 dla klas IV – VI

     

  • Przerwa świąteczno – noworoczna trwa od 22 XII 2014 r. do 6 I 2015 r.

    Zajęcia opiekuńczo - wychowawcze w dniach wolnych od zajęć dydaktycznych

    22.12.2014 poniedziałek godz. 6.00 – 16.00

    23.12.2014 wtorek godz. 6.00 – 16.00

    24.12.2014 – środa – świetlica nieczynna

    29.12.2014 – poniedziałek – świetlica nieczynna

    30.12.2014 – wtorek godz. 6.00 – 14.00

    31.12.2014 – środa – świetlica nieczynna

    2.01.2015 – piątek – świetlica nieczynna

    5.01.2015 – poniedziałek – świetlica nieczynna
     

  • W dniach 16 XII - 19 XII 2014 r. w świetlicy szkolnej odbędzie się
                       kiermasz ozdób świątecznych.
    Każdego roku dochód przeznaczony był na pomoc chorym dzieciom. Pomogliśmy już m. in. Mateuszowi, Szymonkowi, Kubusiowi. W tym roku również pragniemy wesprzeć chore dziecko. Serdecznie zapraszamy do nabycia własnoręcznie przygotowanych przez nas ozdób.
     

  • Boże Narodzenie 2014
    Organizacja
    19 grudnia 2014 r. (piątek) ostatni dzień nauki przed świętami

    Lekcje będą odbywać się w następujący sposób:

    1.  lekcja wg. planu

    2. lekcja wg. planu

    3. lekcja wg. planu

    4. Akademia Bożonarodzeniowa

    5. Klasowe spotkanie opłatkowe
    6. Klasowe spotkanie opłatkowe

    7. Klasowe spotkanie opłatkowe
     

  • W bieżącym roku szkolnym przerwa świąteczna trwa od 22 XII 2014 r. do 6 I 2015 r. W dniach wolnych od zajęć dydaktycznych (22, 23, 24, 29, 30, 31 grudnia 2014 r. oraz 2, 5 stycznia 2015 r.) dzieci mogą skorzystać z zajęć opiekuńczo - wychowawczych. Zgłoszenia dzieci są przyjmowane przez kierownika świetlicy panią Barbarę Lichtarską lub telefonicznie w sekretariacie szkoły 17 225 00 80 do 18 XII 2014 r. (czwartek).
    Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Łańcucie
    Anna Jęczalik - Jabłońska
     

  • 28  listopada 2014 r. (piątek) godz. 9.50  (po 2  lekcji)  w  kościele  p.w. św. Józefa
    w Łańcucie
    odbędzie się Msza Św. dla całej społeczności szkolnej w intencji chorej uczennicy Martynki.

  • Pragniemy pomóc dzieciom i młodzieży ze Specjalnego Ośrodka

    Szkolno – Wychowawczego nr 1 w Przemyślu.

     

    W związku z tym w naszej szkole została zorganizowana  zbiórka słodyczy,

    zabawek (nowych lub używanych w bardzo dobrym stanie)

    oraz przyborów szkolnych (np. kredek, farb, papierów kolorowych,

    klejów biurowych, bloków flamastrów itp.).

     

    Przyniesione rzeczy prosimy składać od  24 listopada do 5 grudnia 2014 r.

    do gabinetu pedagoga szkolnego lub wychowawców.


     

  • 27 listopada (czwartek) odbędzie się szkolna zabawa Andrzejkowa.
    Klasy I  -  III od 12.30 - 15.00
    Klasy IV - VI  od 15.15 - 17.30

  • 25 listopada 2014 r. (wtorek) w godz. 17.00-20.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami (rozmowy indywidualne).

  • We  wtorek  11  listopada  uroczyste   obchody    Narodowego  Święta  Niepodległości
    w Łańcucie. Zbiórka uczestników i pocztów sztandarowych na Placu Sobieskiego o godz. 9:00. Następnie o godz. 9:30 Msza Święta w Kościele Farnym za poległych w obronie Ojczyzny i za Ojczyznę, po czym składanie wiązanek kwiatów w hołdzie poległym przy Tablicy upamiętniającej dowódców, oficerów i żołnierzy 10 Pułku Strzelców Konnych z Łańcuta i Tablicy Smoleńskiej przy Kościele Farnym oraz pod Pomnikiem Niepodległości w Rynku miasta.
    O godz. 18.00
    Nostalgia Sekwany” - spektakl poetycko - muzyczny w sali widowiskowej MDK w Łańcucie.

  • 31 października 2014 r.
    Lekcje będą odbywać się wg. planu:
    1 lekcja:   8.00 - 8.30

    2 lekcja:   8.35 - 9.05

    3 lekcja:   9.10 - 9.40

    4 lekcja:   9.45 - 10.15

    5 lekcja: 10.20 - 10.50

    6 lekcja: 10.55 - 11.25

    7 lekcja: 11.30 - 12.00

    8 lekcja: 12.05 - 12.35
    Obiad będzie wydawany od godz. 10.15 (po lekcjach).

  • Zapraszamy wszystkich uczniów klas I-VI do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu talentów: muzycznych, wokalnych, akrobatycznych, kabaretowych, recytatorskich itp. Pokaż, na co cię stać!, który odbędzie się 1 grudnia. Wszelkich informacji udzielają p. B. Cwynar i p. A. Mierzwa

  • 28 października 2014 r. (wtorek) odbędzie się spotkanie z rodzicami
    klas: 1b, 1c, 2b, 3b, 4b, 5b, 6b - godz. 17.00
    klas: 1a, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a - godz. 18.00
    pozostałe klasy godz. 17.00

  • W poniedziałek 13 października 2014 r. lekcje są skrócone i odbywają się wg. planu:
    1 lekcja:    8.00 - 8.25

    2 lekcja:   8.30 - 8.55

    3 lekcja:   9.00 - 9.25

    4 lekcja:   9.30 - 9.55

    5 lekcja: 10.00 - 10.25

    6 lekcja: 10.30 - 10.55

    7 lekcja: 11.00 -  11.25

    8 lekcja: 11.30 -  11.55
    Zajęcia na pływalni są odwołane - odbędą się w szkole.
    Konkurs matematyczny (sala 81) - 10.00 (60 min.) - p. M. Kuźmicz
    8.00 - 11.30 Zajęcia profilaktyczne SELF - klasy 3a i 3b

    Obiad będzie wydawany od godz. 10.00 i należy jeść go po lekcjach, ponieważ przerwy trwają 5 min.

  • Zgodnie z USTAWĄ z dnia 26 stycznia 1982 r. Karta Nauczyciela

    Art. 74. W dniu utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, 14 października każdego roku, obchodzony będzie Dzień Edukacji Narodowej. Dzień ten uznaje się za święto wszystkich pracowników oświaty i jest wolny od zajęć lekcyjnych.

    14 X 2014r.

    w Szkole Podstawowej nr 4 w Łańcucie

    odbywać się będą  zajęcia opiekuńczo – wychowawcze

    (obecność uczniów w szkole jest obowiązkowa)

    8.00 – sprawdzenie obecności w klasach przez wychowawców (klasy 2-6)

    8.10 – akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej (klasy 2-6)

    8.55 – 9.40 – zajęcia z wychowawcą (klasy 2 – 3)

    8.55 – 11.30 – projekcja filmu „W pustyni i w puszczy” MDK filia Podzwierzyniec (klasy 4 – 6)

    9.50 – uroczystość pasowania na uczniów pierwszoklasistów (klasy 1 – 3)

    11.30 – obiad

    11.45 – wyjazd na pływalnię uczniów klas 3 i 4 w ramach projektu „Umiem pływać”

    W trakcie zajęć (8.00 – 11.30) opiekę sprawują nauczyciele:

    w klasach 1 – 3 A.Śliwińska, M.Wawrzkiewicz, Z.Gil, I.Kołodziejczyk, K.Kruk, J.Uberman, L.Hanus, A.Mierzwa, W.Paczocha,

    w klasach 4 – 6 P.Bogusz, B.Cwynar, A.Gondek, M.Grobelny, M.Kuźmicz, M.Matuszek, B.Pacia, L.Reizer, A.Słysz.

     

  • Ogłoszenie dla rodziców uczniów klas VI
    Informacje o sposobie dostosowania warunków i formy sprawdzianu w szóstej klasie szkoły podstawowej znajdują się w poniższym linku:
    http://www.oke.krakow.pl/inf/filedata/files/20140829%20Komunikat%20Sprawdzian%20i%20egzamin%20gimnazjalny.pdf

  • Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych:

     10 listopada 2014 r. (poniedziałek) – dzień przed Świętem Niepodległości

     2 stycznia 2015 r. (piątek) – dzień po Nowym Roku

     5 stycznia 2015 r. (poniedziałek) – dzień przed Świętem Trzech Króli

     1 kwietnia 2015 r. (środa) - dzień sprawdzianu po szkole podstawowej

     5 czerwca 2015 r. (piątek) – dzień po Bożym Ciele
    W tych dniach będą organizowane zajęcia opiekuńczo - wychowawcze w świetlicy (grupa musi liczyć minimum 10 osób). Dzieci, które będą w nich uczestniczyć rodzic powinien zgłosić najpóźniej w ostatnim dniu roboczym przed dniem wolnym kierownikowi świetlicy p. Barbarze Lichtarskiej.
    W tych dniach zawieszony będzie dowóz dzieci do szkoły, nie będzie również pracowała stołówka.
     

  • Harmonogram fluoryzacji

    Klasy I – III: 

    Klasy IV – VI: 

    1 października 2014r.            (środa)

    6 października 2014r.   (poniedziałek)

    5 listopada 2014r.                  (środa)

    3 listopada 2014r.         (poniedziałek)

    17 grudnia 2014r.                   (środa)

    15 grudnia 2014r.          (poniedziałek)

    28 stycznia 2015r.                  (środa)

    26 stycznia 2015r.         (poniedziałek)

    11 marca 2015r.                      (środa)

    9 marca 2015r.              (poniedziałek)

    15 kwietnia 2015r.                  (środa)

    13 kwietnia 2015r.         (poniedziałek)

  • 30 września 2014 r. odbędzie się spotkanie z rodzicami
    klasa Ia godz. 16.00
    klasa Ib godz 18.00
    pozostałe klasy godz. 17.00

  • Uwaga!
    Ogłaszamy zbiórkę zużytych baterii
    Jeśli zależy Ci na czystym, nieskażonym środowisku, nie wyrzucaj baterii do kosza, tylko przynieś je do szkoły i umieść w specjalnym pojemniku (w sali nr 84). Za zebrane kilogramy szkoła może uzyskać cenne nagrody.

  • Składka na ubezpieczenie (PZU) dla uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Łańcucie w roku szkolnym 2014/2015 wynosi 50 zł.
    Pieniądze należy wpłacać u wychowawców klas do 30 września 2014 r.

  • Zajęcia na pływalni w ramach wychowania fizycznego oraz SKS-u rozpoczynają się
    9 września 2014 r.

    wtorek     11.30 klasy IV SP4
    środa       11.30 klasy V SP4
    czwartek 11.30 klasy VI SP4
    czwartek 13.30 klasy III i IV SP4
    (rocznik 2005) - projekt "Umiem pływać" - I semestr 2014/2015
    poniedziałek 10.35 klasy II PG2
    Zajęcia SKS-u dla wszystkich uczniów będą realizowane w II semestrze 2014/2015

  • Przerwa obiadowa dla uczniów:
    klas  I-III SP godz. 11.45 - 12.30
    klas iv-vi sp
    godz. 11.30 - 11.45
    gimnazjum  
    godz. 12.30 - 12.45
     

  • Czas trwania lekcji - obowiązuje od 1.09.2014 r.
    1 lekcja:   8.00 - 8.45

    2 lekcja:  8.55 - 9.40

    3 lekcja:  9.50 - 10.35

    4 lekcja:  10.45 - 11.30

    5 lekcja:  11.45 - 12.30

    6 lekcja:  12.45 - 13.30

    7 lekcja:  13.40 - 14.25
     

  • Lekcje muzealne w I semestrze:
     

    Temat

    Klasa

    Termin

    Opiekun

    Bal u Zerzabelli i Gila

    I a

    12 IX 2014

    9.00

    A. Śliwińska

    O św. Mikołaju

    I a

     5 XII 2014

    8.15

    A. Śliwińska

    Bal u Zerzabelli i Gila

    I b

    10 IX 2014

    9.00

    A. Śliwińska

    O św. Mikołaju

    I b

     5 XII 2014

    9.15

    A. Śliwińska

    Bal u Zerzabelli i Gila

    I c

    11 IX 2014

    9.00

    M. Wawrzkiewicz

    O św. Mikołaju

    I c

     5 XII 2014

    10.15

    M. Wawrzkiewicz

    O wyprawach w tropiki

    II a

     7 X  2014

    10.30

    Z. Gil

    O wyprawach w tropiki

    II b

     8 X  2014

    10.30

    I. Kołodziejczyk

    O jedwabnym szlaku, baśniach i teatrze cieni (warsztat plastyczny)

    III a

    22 X 2014

    9.00
    Kasyno

    K. Kruk

    O jedwabnym szlaku, baśniach i teatrze cieni (warsztat plastyczny)

    III b

    23 X 2014

    9.00
    Kasyno

    J. Uberman

    Z genealogią za pan brat

    IV a

     8 X  2014

    9.00

    B. Cwynar

    Z genealogią za pan brat

    IV b

     9 X 2014

    10.30

    M. Grobelny

    Herby rycerskie

    V a

     2 X  2014

    9.15

    A. Słysz

    Herby rycerskie

    V b

     3 X  2014

    9.15

    B. Pacia

    Lekka i z wdziękiem, czyli pałacowe mody

    VI a

     5 XI 2014

    9.00

    M. Kuźmicz

    Lekka i z wdziękiem, czyli pałacowe mody

    VI b

     7 XI 2014

    9.00

    P. Bogusz

     

Rok szkolny 2013/2014
 

  • Spotkanie z rodzicami pierwszoklasistów

    przyjętych do  Szkoły Podstawowej nr 4 w Łańcucie

    na rok szkolny 2014/2015

    odbędzie się 26 sierpnia 2014r. o godz. 17.00

     

    Jeżeli ktoś stara się o odroczenie rozpoczęcia spełniania obowiązku szkolnego dziecka, powinien niezwłocznie po otrzymaniu opinii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej zgłosić się do szkoły obwodowej.
     

  • W związku z realizacją Rządowego programu pomocy uczniom w 2014 r. "Wyprawka szkolna" informujemy, że istnieje możliwość składania wniosków na dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów klas: II, III i VI w roku szkolnym 2014/2015.

    W 2014 r. do  otrzymania  podręczników  uprawnione  są  nowe  grupy  uczniów  z orzeczeniem
    o potrzebie kształcenia specjalnego, tj. uczniowie: słabosłyszący, z niepełnosprawnością ruchową, w tym z afazją, z autyzmem, w tym z zespołem Aspergera.

    W przypadku  uczniów,  którzy  ubiegają  się  o  pomoc  na  podstawie kryterium dochodowego 
    w 2014 r. dla uczniów z wszystkich klas objętych programem wprowadzono jednolite kryterium dochodowe, z ustawy o świadczeniach rodzinnych. Oznacza to, że w br. kwota uprawniająca do otrzymania pomocy wynosi  539 zł na osobę w rodzinie.

    Dofinansowanie wynosić będzie:

    • klasa II i III - 225,00 zł

    • klasa VI - 325,00 zł

     

    Termin składania wniosków do 8 września 2014r. 
     

  • Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2014/2015
    klasy II-III   klasy IV-VI

     

  • Rozpoczęcie półkoloni letniej w Szkole Podstawowej nr 4
    7 lipca 2014 r., zbiórka s. 59-60 
     

  • Ramowy Plan Półkolonii

    Program może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych

    DZIEŃ I

    PONIEDZIAŁEK  07.07.2014r. od godz. 8.00 do 14.00

        Zajęcia organizacyjne – ustalenie wspólnych norm i zasad obowiązujących podczas półkolonii; podział uczestników
    na grupy i przydzielenie grupom wychowawców; zapoznanie z regulaminem.

                 Zajęcia integracyjne.

                 Zajęcia plastyczna.

    DZIEŃ II

    WTOREK  08.07.2014 r. od godz. 8.00 do 14.00

                 Wyjście na basen kryty lub odkryty w Łańcucie.

    DZIEŃ III

    ŚRODA  09.07.2017 r. od godz. 8.00 do 14.00

         Wyjazd do Rzeszowa – zwiedzanie Trasy Podziemnej; projekcja filmu/bajki w kinie Zorza.

    DZIEŃ IV

    CZWARTEK  10.07.2014 r. od godz. 8.00 do 14.00

                 Wyjście na basen kryty lub odkryty w Łańcucie.

    DZIEŃ V

    PIĄTEK  11.07.2014 r. od godz. 8.00 do 14.00

           Wyjazd do Julina – zabawy na świeżym powietrzu; ognisko i wspólne pieczenie kiełbaski.

    DZIEŃ VI

    PONIEDZIAŁEK  14.07.2014 r. od godz. 8.00 do 14.00

         Wyjazd do Rzeszowa (Sala Zabaw „Fantazja” – grupa młodsza; kręgielnia „Galaktyka”– grupa starsza).

    DZIEŃ VII

    WTOREK  15.07.2014 r. od godz. 8.00 do 14.00

                 Wyjście na basen kryty lub odkryty w Łańcucie.

    DZIEŃ VIII

    ŚRODA 16.07.2014 r. od godz. 8.00 do 14.00

                 Wycieczka krajoznawcza.

    DZIEŃ IX

    CZWARTEK  12.07.2012 od godz. 8.00 do 14.00

                 Wyjście na basen kryty lub odkryty w Łańcucie.

    DZIEŃ X

    PIĄTEK  13.07.2012 od godz. 8.00 do 14.00

        Turniej różnorodnych konkurencji sportowych np. strzał do pustej bramki, hula–hop, rzut piłką do kosza, ringo, skakanie na skakance, rzut do celu, biegi w workach itp.)

        Dyskoteka pożegnalna – konkurs na najciekawszy strój. konkurs „Ty też potrafisz tańczyć”, „Fryzura i makijaż –
    Lato  2014”.

        Zakończenie półkolonii (ewaluacja).


    Zakończenie roku szkolnego 2013/2014 odbędzie się 27 czerwca 2014 r.

     8.00 Uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego (sala gimnastyczna SP4)

     9.30 Msza Święta w kościele p.w. św. Józefa w Łańcucie

    10.30 Rozdanie świadectw (w salach lekcyjnych)

     

  • 20 czerwca 2014 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

     

  • Zapraszamy uczniów klas 4 - 6, zainteresowanych matematyką do wzięcia udziału w Konkursie Matematycznym „Mistrz matematyki″, który odbędzie się 6 czerwca o godz. 9.45.
    Regulamin konkursu znajduje się na gazetce w pracowni matematycznej (sala 61). Zgłoszenia przyjmują nauczycielki matematyki do dnia 4 czerwca 2014 r.

     

  • W dniach 7 - 18 lipca 2014 r. (dni robocze) w godzinach od 8.00 do 14.00 w Zespole Szkół nr 1 w Łańcucie zostanie zorganizowana półkolonia letnia dla uczniów klas I - VI ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II. Całkowity koszt wynosi 130 zł od osoby, w skład którego wchodzi:
    - śniadanie i obiad
    - dodatkowa wycieczka krajoznawcza - 30 zł.
    Pozostałe  koszty  związane  z  organizacją  półkoloni (wyjście na basen kryty, odkryty, wjazdy
    i wyjścia do ośrodków kultury, wycieczki i wyjazdy do ciekawych miejsc w okolicy itp.) pokrywa Urząd Miasta w Łańcucie.
    Wychowawcy półkoloni letniej:
    Grupa starsza: p. Piotr Bogusz
    , p. Bożena Cwynar, p. Małgorzata Grobelny
    Grupa młodsza: p. Aneta Mierzwa
    , p. Anna Śliwińska, p. Marta Wawrzkiewicz.
    Za uczestnika zakwalifikowanego na półkolonię letnią w Szkole Podstawowej nr 4 w Łańcucie uważa się ucznia, który dokonał wpłaty u wymienionego wyżej wychowawcy. Ilość miejsc na półkoloni jest ograniczona.
     

  • 23 maja w Miejskim Domu Kultury - filia Podzwierzyniec odbędzie się spotkanie
    z podróżnikiem „Kuba - karaibska wyspa:
    8.00 - 8.45 - klasy I - III SP4
    8.50 - 10.30 - klasy Ic, IIa,b,c, IIIa,b,c PG2
    10.40 - 12.25 - klasy Ia,b PG2 i IV - VI SP4


     

  • Zaproszenie!
    Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie
    Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Łańcucie zapraszają na uroczyste obchody Dnia Patrona,
    które odbędą się
    21 i 22 maja 2014 r.

    Program uroczystości:

    21 maja (środa)

     8.00   Prezentacja multimedialna (sala gimnastyczna)

     9.00   Msza Święta w kościele p.w. św. Józefa  w Łańcucie

    10.00  Koncert w hołdzie Janowi Pawłowi II

    11.00  Wspomnienia o świętym Janie Pawle II -  ks. Mieczysław Bizior

    22 maja (czwartek)

     1-4 lekcja Zajęcia wg. planu

      8.00   Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II

    11.30  Przygotowanie do maratonu

    12.00  II Mini Maraton im. Jana Pawła II

     

    Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania, a zwłaszcza do wzięcia czynnego udziału w maratonie (można biec, iść lub kibicować).
    SPĘDŹMY RAZEM TE WYJĄTKOWE DNI!
     

  • Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV-VI do wzięcia udziału w Konkursie Historycznym Wiedzy o św. Janie Pawle II. Konkurs odbędzie się 22 maja (czwartek) o godzinie 8.00. Zgłoszenia przyjmuje p. Piotr Bogusz.
     

  • Zapraszamy uczniów klas IV-VI do wzięcia udziału w Konkursie z języka angielskiego „Nie taka grrramatyka straszna jak ją malują, czyli konkursie na najciekawsze, najśmieszniejsze, najzabawniejsze graficzne przedstawienie dowolnego zagadnienia z gramatyki języka angielskiego (np. dowolnego czasu, liczby pojedynczej i mnogiej, przedimków, przyimków, trybów warunkowych, itp.).  Praca powinna zawierać nagłówek (nazwa zagadnienia gramatycznego poruszanego w pracy) i być wykonana na papierze w formacie A4-A2, w dowolnej technice (kredki, farby, papier kolorowy, program komputerowy, itp.). Konkurs realizowany będzie w dwóch przedziałach wiekowych.  Prace składamy do p. Magdaleny Duliban, do 30 maja 2014 r. Przy ocenianiu projektu będą brane pod uwagę: pomysłowość i oryginalność, zawartość merytoryczna, poprawność językowa i estetyka wykonania. Wszyscy uczestnicy otrzymają pozytywne oceny do dziennika, a zwycięzcy nagrody rzeczowe i oceny celujące.
     

  • Zapraszamy uczniów klas I-VI do wzięcia udziału w 7 Festiwalu Piosenki Angielskiej  You Can Sing - Po prostu śpiewaj,  który  odbędzie  się  16 czerwca.
     

  • 13 maja 2014 r. (wtorek) o godz. 16.00 w sali nr 59 odbędzie się spotkanie Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 4, a o godz. 17.00 spotkanie z rodzicami.
     

  • W  sobotę  3 maja  2014 r.  uroczyste  obchody  Narodowego  Święta  Trzeciego  Maja
    w Łańcucie.  Zbiórka  na  Placu  Sobieskiego o godz.  9:00.  Następnie o godz. 9:30 Msza Św. w Kościele Farnym, a o godz. 10:30 złożenie wiązanek kwiatów pod tablicami upamiętniającymi 100 i 200 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja (Kościół Farny).
     

  • Od 17 kwietnia 2014 r. do 22 kwietnia 2014 r.wiosenna przerwa świąteczna 
    Od  1 maja 2014 r. do 4 maja 2014 r.majowa przerwa świąteczna
    Przerwy są wolne od zajęć dydaktycznych i szkoła nie pracuje
     

  • Niedziela Palmowa,  13 kwietnia 2014 r.
    10.30 - zbiórka przed szkołą i przejście z palmami w procesji  do kościoła p.w. św. Józefa
    11.00 - obrzęd poświęcenia palm i uroczysta Msza Święta
    12.15 - przewiezienie palm spod kościoła do Maneżu i ich prezentacja.
     

  • ZAPISY DO KLASY I

    Zapisy do klasy I

    Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Łańcucie

    ul. Kochanowskiego 6, tel. 17 225 00 80

    na rok szkolny 2014/2015

    dzieci urodzonych w latach 2007 - 2008

    do 10 kwietnia 2014 r.

    w sekretariacie szkoły

    Zasady rekrutacji do szkół podstawowych - otwórz
    Wniosek o przyjęcie do 1 klasy SP (kandydaci zamieszkali poza obwodem danej szkoły) -
    otwórz
    Zgłoszenie do 1 klasy SP (dzieci zamieszkałe w obwodzie danej szkoły) -
    otwórz

    Do obwodu SP 4 należą:

    ul. Dąbrowskiego, ul. Dębnik, ul. Głuchowska, ul. Kąty, ul. Kochanowskiego, ul. Kolejowa – numery parzyste, ul. Łąkowa, ul. Podwisłocze, ul. Podzwierzyniec, ul. Rejmonta, ul. Turka, ul. Wiejska, ul. Zwierzyniec.

     

  • W czwartek 10 IV 2014 r. Dzień Otwarty Szkoły (gimnazjum)  lekcje będą skrócone wg. planu:

    1 lekcja:   8.00 - 8.30

    2 lekcja:   8.35 - 9.05

    3 lekcja:   9.10 - 9.40

    4 lekcja:   9.45 - 10.15

    5 lekcja: 10.20 - 10.50

    6 lekcja: 10.55 - 11.25

    7 lekcja: 11.30 - 12.00

     

  • Wyjazd do kina Helios w Rzeszowie na film „Karol, który został świętym
    klasy IV - VI   14.04.2014 r. wyjazd 9.45, seans 11.00
    klasy  I - III  15.04.2014 r. wyjazd 8.00, seans  9.30
    Koszt: 20 zł (bilet, autokar)
    Pieniądze i zgody na wyjazd zbierają wychowawcy klas
     

  • 25 marca 2014 r. (wtorek) odbędzie się wywiadówka
    klasy  I - III -  godz. 17.00
    klasy IV - VI - godz. 18.00
     

  • PLAN SZKOLNYCH REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH
                10 - 12 marca 2014 r.


    10 marca 2014 r. - poniedziałek
    8.00 - 9.35 - lekcje zgodnie z planem
    9.45 - przejście uczniów pod opieką nauczycieli do kościoła
    10.00 - 11.30 - Msza św. z nauką rekolekcyjną
    11.40 - powrót do szkoły, obiad
    11 marca 2014 r. - wtorek
    8.00 - 9.35 - lekcje zgodnie z planem
    9.45 - przejście uczniów pod opieką nauczycieli do kościoła
    10.00 - 11.30 - Droga Krzyżowa z nauką rekolekcyjną
    11.40 - powrót do szkoły, obiad
    12 marca 2014 r. - środa
    8.00 - 9.35 - lekcje zgodnie z planem
    9.45 - przejście uczniów pod opieką nauczycieli do kościoła
    10.00 - 11.30 - Msza św. z nauką rekolekcyjną
    11.40 - powrót do szkoły, obiad
     

  • Dyrekcja oraz nauczyciele Publicznego Gimnazjum nr 2 w Łańcucie serdecznie zapraszają uczniów do wzięcia udziału w V edycji Międzyszkolnego Powiatowego Konkursu „Prymus”.

    W załączeniu: Regulamin konkursu i Karta zgłoszenia
     

  • 1 marca 2014 r. (sobota) odbędzie się zabawa choinkowa

    Klasy   I – III
     9.30 - 10.30
    10.30 - 11.00 przerwa na poczęstunek
    11.00 - 12.30 

    Klasy IV – VI 
    14.00 - 15.00
    15.00 - 15.30 przerwa na poczęstunek
    15.30 - 17.00

     

  • Lekcje muzealne w II semestrze:
     

    Temat

    Klasa

    Termin

    Opiekun

    O podróżowaniu

    I a

    03.04.2014 r. godz.  9.00

    Z. Gil

    O podróżowaniu

    I b

    04.04.2014 r. godz.  9.00

    I. Kołodziejczyk

    O rondlach i rondelkach

    II a

    08.05.2014 r. godz.  9.00

    K. Kruk

    O rondlach i rondelkach

    II b

    09.05.2014 r. godz.  9.00

    J. Uberman

    O wynalazkach

    III a

    13.05.2014 r. godz.  9.00

    A. Śliwińska

    O wynalazkach

    III b

    14.05.2014 r. godz.  9.00

    M. Wawrzkiewicz

    O pożytkach z nauk płynących

    IV a

    16.05.2014 r. godz.  9.00

    A. Słysz

    O pożytkach z nauk płynących

    IV b

    14.05.2014 r. godz. 10.30

    B. Pacia

    Herby rycerskie

    V a

    13.05.2014 r. godz. 10.30

    M. Kuźmicz

    Herby rycerskie

    V b

    15.05.2014 r. godz. 10.30

    P. Bogusz

    O wartościach

    VI a

    20.03.2014 r. godz.  9.00

    M. Grobelny

    O wartościach

    VI b

    21.03.2014 r. godz.  9.00

    L. Reizer

 

  • UWAGA
    Od 3 lutego 2014 r. nastąpi niewielka zmiana podziału godzin!
     

  • W dniach  20-31 stycznia  2014 r. (od poniedziałku do piątku)  w Szkole  Podstawowej
    nr 4 im. Jana Pawła II w Łańcucie w ramach ferii zimowych zorganizowane zostaną bezpłatne zajęcia:
    1. Sportowe: od godz. 9.00 do godz. 13.00
    2. Plastyczne
    - od godz. 9.00 do 11.00 - uczniowie z klas I-III
    - od godz. 11.00 do 13.00 - uczniowie z klas IV-VI
    Harmonogram zajęć jest dostępny na stronie internetowe szkoły www.sp4lancut.pl oraz w szkole na parterze.  Harmonogram zajęć
     

  • 4 lutego 2014 r. (wtorek) o godz. 16.00 odbędzie się wywiadówka podsumowująca pierwszy semestr.
     

  • Boże Narodzenie 2013
    Organizacja 20 grudnia 2013 r. (piątek) ostatni dzień nauki przed świętami

    Lekcje będą odbywać się w następujący sposób:

    1. 8.00-8.30 – lekcja wg. planu

    2. 8.35-9.05 – akademia Bożonarodzeniowa

    3. 9.10-9.40 – akademia Bożonarodzeniowa

    4. 9.45-10.15 –klasowe spotkanie opłatkowe w klasach

    5.10.20-10.50 –klasowe spotkanie opłatkowe w klasach
    6.10.55-11.25 –klasowe spotkanie opłatkowe w klasach


    Obiad będzie wydawany od godz. 10.50

    Zajęcia SKS-u na pływalni będą odwołane.

     

  • „Radosna Paczka″
    W tym roku w ramach akcji Radosna Paczka pragniemy pomóc dzieciom i młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Przemyślu.
    Zwracamy się z prośbą o wsparcie w postaci słodyczy, zabawek (nowych lub w bardzo dobrym stanie) oraz przyborów szkolnych (np. kredki, farby, plastelina, modelina, papier kolorowy, bibuła, blok rysunkowy, flamastry, długopisy, ołówki , klej).
    Przyniesione rzeczy prosimy składać w dniach od 3 do 13 grudnia 2013 r. do pokoju pedagoga szkolnego. Organizatorami akcji są: p. Bernadeta Łuksik, p. Aneta Mierzwa, p. Małgorzata Raba i p. Dariusz Michno.
     

  • Pokaż, na co cię stać!
    Czwartek 5 grudnia
    1-2 lekcja Zajęcia wg. planu
    3 lekcja Koncert akordeonowy- Akademia Muzyczna w Warszawie
    4-7 lekcja Zajęcia wg. planu
    Piątek 6 grudnia
    1-4 lekcja Prezentacja talentów uczniów
    5 lekcja Koncert zespołu  „Rzeszowianka″
    6-7 lekcja Zajęcia wg. planu
    zajęcia SKS-u na pływalni odwołane
     

  • 17 grudnia 2013 r. (wtorek) odbędzie się spotkanie z rodzicami
    klasy  I - III -  godz. 16.00
    klasy IV - VI -  godz. 16.30
     

  • Próbny sprawdzian po szkole podstawowej odbędzie się 3 grudnia 2013 r.
     

  • 26 listopada (wtorek) odbędzie się szkolna zabawa andrzejkowa.
    Klasy I  -  III godz. 14.00 - 16.30
    Klasy IV - VI godz.   17.00 - 19.30
     

  • 19 listopada 2013 r. (wtorek) odbędzie się wywiadówka od godz. 16.30 (rozmowy indywidualne)
     

  • PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 W ŁAŃCUCIE

                                                    I semestr roku szkolnego  2013/2014
     

    Prowadzący

    Nazwa zajęć

    Termin

    Piotr Bogusz

    Koło historyczne

    Poniedziałek    13.40 – 14.25

    Koło sportowe (basen)

    Piątek   13.40 – 15.15

    Bogdan Chorzępa

    Zajęcia świetlicowe

    Środa   6.00 – 8.00

    Bożena Cwynar

    Koło sportowe (basen)

    Piątek   13.40 – 15.15

    Zajęcia sportowe
    dla uczniów klas I i II

    Poniedziałek  13.40 – 14.25

    Zajęcia sportowe

    dla uczniów klas II i III

    Poniedziałek   14.30 – 15.15

    Koło sportowe

    dla dziewcząt klas IV

    Wtorek   13.40 – 14.25

    Zajęcia sportowe

    dla dziewcząt klas V i VI

    Poniedziałek   15.20 – 16.50   

    Magdalena Duliban

    Koło języka angielskiego

    dla uczniów klas VI (gr. zaawansowana)

    Poniedziałek  13.40 – 14.25

    (zamiennie)

    Konsultacje

    dla uczniów klas V (gr. niezawansowane)

    Poniedziałek   13.40 – 14.25

    (zamiennie)

    Zofia Gil

    Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

    dla uczniów klasy I a

    Poniedziałek  11.40 – 12.25

    Czwartek       11.40 – 12.25

    Małgorzata Grobelny

    Język polski

    Przygotowanie do sprawdzianu dla uczniów klasy VI a

    Czwartek   12.40 – 13.25

    Koło polonistyczne

    dla uczniów klas V

    Poniedziałek   7.10 – 7.55

    Lucyna Hanus

    Zajęcia świetlicowe

    Piątek     6.00 – 8.00

    Irena Kołodziejczyk

    Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

    dla uczniów klasy I b

    Poniedziałek  11.40 – 12.25

    Czwartek     11.40 – 12.25

    Katarzyna Kruk

    Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

    dla uczniów klasy II a

    Poniedziałek  11.40 – 12.25

    Piątek     12.40 – 13.25

    Małgorzata Kuźmicz

    Matematyka

    Przygotowanie do sprawdzianu dla uczniów klasy VI a

    Czwartek  12.40 – 13.25

    Koło matematyczne

    dla uczniów klas IV i V

    Piątek  12.40 – 13.25 
    (co drugi tydz.)

    Matematyka

    Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klas IV

    Piątek  12.40 – 13.25  
    (co drugi tydz.)

    Monika Matuszek

    Zajęcia świetlicowe

    Wtorek   6.00 – 8.00

    Barbara Lichtarska

    Zajęcia świetlicowe

    Czwartek  14.00 – 15.00

    Beata Pacia

    Język angielski

    Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klas IV

    Czwartek 7.10 – 7.55
    (gr. zaawans.)

    Piątek 7.10 – 7.55
    (gr. niezaawans.)

    Lucyna Reizer

    Matematyka

    Przygotowanie do egzaminu dla uczniów klasy VI b

    Poniedziałek  12.40 – 13.25

    Koło matematyczne

    dla uczniów klasy VI b

    Piątek  13.40 – 14.25

    Agnieszka Słysz

    Język polski

    Przygotowanie do sprawdzianu dla uczniów klasy VI b

    Piątek        12.40 – 13.25

    Koło teatralne

     

    Czwartek    7.10 – 7.55

    Anna Śliwińska

    Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

    dla uczniów klasy III a

     

    Poniedziałek   11.40 – 12.25

    Teresa Świzdor

    Koło plastyczne

    dla uczniów klas I - III

    Poniedziałek    13.40 – 14.25

    Środa    12.40 – 13.25

    Koło plastyczne

    dla uczniów klas IV - VI

    Środa    13.40 – 14.25

                 14.30 – 15.15

    Aneta Topolska

    Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

     

    Środa         12.30 – 13.30

    Czwartek    13.30 – 14.30

    Joanna Uberman

    Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

    dla uczniów klasy II b

    Poniedziałek   11.40 – 12.25

    Czwartek   11.40 – 12.25

    Marta Wawrzkiewicz

    Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

    dla uczniów klasy III b

    Poniedziałek   11.40 – 13.25

    Sylwia Wojnar

    Zajęcia muzyczne

    Zespół instrumentalny

    Środa   13.25 – 14.55

    Zajęcia muzyczne

    chór

    Poniedziałek    13.25 – 14.55

    Zespół kameralny dla dzieci z klasy I - III

    Czwartek   11.40 – 12.25

     

  • Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbędzie się w czwartek (14 listopada) na drugiej lekcji.
     

  • 25 listopada firma MAWI będzie wykonywać zdjęcia klasowe i indywidualne.
     

  • W  poniedziałek  11  listopada  uroczyste   obchody   Narodowego Święta  Niepodległości
    w Łańcucie. Zbiórka uczestników i pocztów sztandarowych na Placu Sobieskiego o godz. 9:00. Następnie o godz. 9:30 Msza Święta w Kościele Farnym w intencji Ojczyzny oraz złożenie wiązanek kwiatów przy tablicy w Kościele Farnym oraz pod pomnikiem i na cmentarzu, na grobie żołnierzy.

     

  • 31 października 2013 r.
    Lekcje będą odbywać się wg. planu:
    1 lekcja:   8.00 - 8.30

    2 lekcja:   8.35 - 9.05

    3 lekcja:   9.10 - 9.40

    4 lekcja:   9.45 - 10.15

    5 lekcja: 10.20 - 10.50

    6 lekcja: 10.55 - 11.25

    7 lekcja: 11.30 - 12.00

    8 lekcja: 12.05 - 12.35
    Obiad będzie wydawany od godz. 10.15 (po lekcjach, proszę nie jeść obiadu między lekcjami, ponieważ w pięć minut nie da się tego zrobić).
    Zajęcia na pływalni są odwołane (odbędą się w szkole).
     

  • Obchody Dnia Edukacji Narodowej

    11 X 2013 r. piątek
    Miejska akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbędzie się w Miejskim Domu Kultury
    w Łańcucie o godz. 12.00.

    Lekcje będą odbywać się wg. planu:
    1 lekcja:   8.00 - 8.30

    2 lekcja:   8.35 - 9.05

    3 lekcja:   9.10 - 9.40

    4 lekcja:   9.45 - 10.15

    5 lekcja: 10.20 - 10.50

    6 lekcja: 10.55 - 11.25

    7 lekcja: 11.30 - 12.00

    8 lekcja: 12.05 - 12.35
    Obiad będzie wydawany od godz. 10.30.
    Zajęcia SKS-u na pływalni będą odwołane.

    14 X 2013 r. poniedziałek
    JEST TO NORMALNY DZIEŃ PRACY, LEKCJE ODBYWAJĄ SIĘ WG. CODZIENNEGO PLANU

    Szkolna akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbędzie się na lekcji czwartej.
    Na lekcjach porannych odbędzie się lekcja muzyczna ze Szkołą Muzyczną Yamaha:
    lekcja 2 - klasy I - III
    lekcja 3 - klasy IV - VI
     

  • Przerwa obiadowa dla uczniów:
    klas  I-III SP
    godz. 11.25 - 11.40
    klas iv-vi sp
    godz. 12.25 - 12.40
    gimnazjum  
    godz. 13.25 - 13.40
     

  • Informacja dla rodziców uczniów kl. VI o sposobie dostosowania warunków i form przeprowadzania sprawdzianu do potrzeb uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
     

  • UWAGA
    Od 30 września 2013 r. nastąpi niewielka zmiana podziału godzin (nowe plany lekcji uczniowie dostaną w najbliższy piątek).
    Lekcje będą odbywać się wg planu:

    1 lekcja    8.00 -  8.45  (5 minut)

    2 lekcja    8.50 -  9.35 (10 minut)

    3 lekcja    9.45 - 10.30 (10 minut)

    4 lekcja  10.40 - 11.25 (15 minut)

    5 lekcja  11.40 - 12.25 (15 minut)

    6 lekcja  12.40 - 13.25 (15 minut)

    7 lekcja  13.40 - 14.25  (5 minut)
    8 lekcja  14.30 - 15.15

     

  • 1 października 2013 r. odbędzie się wywiadówka
    klasy  I - III -  godz. 16.00
    klasy IV - VI - godz. 17.00
     

  • Składka na ubezpieczenie PZU w roku szkolnym 2013/2014 wynosi 50 zł.
    Termin płatności: 30 września 2013 r. (pieniądze należy wpłacać do wychowawcy)
     

  • Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych:

     2, 3 stycznia 2014 r. – dni po Nowym Roku

     1 kwietnia 2014 r. – dzień sprawdzianu klas szóstych

     2 maja 2014 r. – dzień po Święcie Pracy

     20 czerwca 2014 r. – dzień po Bożym Ciele
    W tych dniach będą organizowane zajęcia opiekuńczo - wychowawcze w świetlicy (grupa musi liczyć minimum 10 osób). Dzieci, które będą w nich uczestniczyć rodzic powinien zgłosić najpóźniej w ostatnim dniu roboczym przed dniem wolnym kierownikowi świetlicy p. Barbarze Lichtarskiej.
    W tych dniach zawieszony będzie dowóz dzieci do szkoły, nie będzie również pracowała stołówka.
     

  • Zajęcia na pływalni w ramach wychowania fizycznego oraz SKS-u rozpoczynają się
    9 września 2013 r.

    Pieniądze za przejazd należy wpłacać w sekretariacie do 30 IX 2013 r.

     

  • Zajęcia na pływalni w ramach SKS-u są przeznaczone dla klas: II, III i VI szkoły podstawowej oraz klas I i II gimnazjum, jeżeli będą wolne miejsca z zajęć mogą korzystać również uczniowie pozostałych klas w piątek o godz. 13.30.
    Zapisy w sekretariacie.
     

  • Lekcje muzealne w I semestrze:
     

    Temat

    Klasa

    Termin

    Opiekun

    O legendach łańcuckiego zamku

    I a

    01.10.2013  godz. 11.00

    Z. Gil

    Bal u Zerzabelli i Gila

    I a

    25.09.2013  godz.   9.00

    Z. Gil

    O legendach łańcuckiego zamku

    I b

    02.10.2013  godz.   9.00

    I. Kołodziejczyk

    Bal u Zerzabelli i Gila

    I b

    27.09.2013  godz.   9.00

    I. Kołodziejczyk

    O przodkach na portretach

    II a

    09.10.2013  godz.   9.00

    K. Kruk

    O przodkach na portretach

    II b

    22.10.2013  godz.   9.00

    J. Uberman

    O wyprawach w tropiki

    III a

    02.10.2013  godz.  11.00

    A. Śliwińska

    O wyprawach w tropiki

    III b

    03.10.2013  godz.  11.00

    M. Wawrzkiewicz

    Szkatuła Mistrza Jana.
    Podróż pierwsza. Do Holandii

    IV a

    04.10.2013  godz.  11.00

    A. Słysz

    Szkatuła Mistrza Jana.
    Podróż pierwsza. Do Holandii

    IV b

    22.10.2013  godz.  11.00

    B. Pacia

    Mitologiczne opowieści

    V a

    02.10.2013  godz.  10.45

    M. Kuźmicz

    Mitologiczne opowieści

    V b

    08.10.2013  godz.    9.00

    P. Bogusz

    W teatrze greckim

    VI a

    23.10.2013  godz.   11.00

    M. Grobelny

    W teatrze greckim

    VI b

    25.10.2013  godz.   11.00

    L. Reizer

    Za wyjście na lekcję muzealną odpowiedzialni są opiekunowie (zawiadomienie uczniów, zebranie pieniędzy – 5 zł, zrobienie karty wycieczki, bezpieczny powrót dzieci do szkoły).
     

  • Rozpoczęcie roku szkolnego  2013/2014 odbędzie się w poniedziałek 2 września 2013 r.

    godz. 8.30 – rozpoczęcie roku szkolnego w klasach
    kl. 1 a wych. Zofia Gil – sala nr 86
    kl. 1 b wych. Irena Kołodziejczyk – sala nr 64
    kl. 2 a wych. Katarzyna Kruk – sala nr 85
    kl. 2 b wych. Joanna Uberman – sala nr 83
    kl. 3 a wych. Anna Śliwińska – sala nr 79
    kl. 3 b wych. Marta Wawrzkiewicz – sala nr 82
    kl. 4 a wych. Agnieszka Słysz – sala nr 60
    kl. 4 b wych. Beata Pacia – sala nr 81
    kl. 5 a wych. Małgorzata Kuźmicz – sala nr 61
    kl. 5 b wych. Piotr Bogusz – sala nr 78
    kl. 6 a wych. Małgorzata Grobelny – sala nr 59
    kl. 6 b wych. Lucyna Reizer – sala nr 84
    godz. 9.30
    Msza Święta w kościele p.w. Św. Józefa w Łańcucie
    Z powodu remontu sal gimnastycznych nie będzie uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego.