Nauczanie zintegrowane

Katarzyna Filip - mgr pedagogiki, studia podyplomowe: „Terapia pedagogiczna”, „Edukacja przedszkolna”, „Przygotowanie do pracy na poziomie edukacji wczesnoszkolnej i dziecka sześcioletniego”, uprawnienia do prowadzenia Metody Dobrego Startu Marty Bogdanowicz oraz Kinezjologii Edukacyjnej wg. Paula Dennisona, nauczyciel kontraktowy.

Zofia Gil - mgr pedagogiki w zakresie nauczania początkowego, kurs kwalifikacyjny Terapii pedagogicznej, nauczyciel dyplomowany.

Irena Kołodziejczyk - mgr pedagogiki w zakresie nauczania początkowego, studia podyplomowe z informatyki, kurs kwalifikacyjny w zakresie Gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, nauczyciel dyplomowany.

Katarzyna Kruk - mgr edukacji wczesnoszkolnej, studia podyplomowe  „Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka″, kurs kwalifikacyjny I i II stopnia Kinezjologii Edukacyjnej wg. Paula Dennisona, nauczyciel mianowany.

Anna Śliwińska - mgr pedagogiki w zakresie nauczania początkowego z reedukacją, nauczyciel mianowany.

Joanna Uberman - mgr pedagogiki w zakresie nauczania początkowego, nauczyciel dyplomowany.

Marta Wawrzkiewicz - mgr pedagogiki w zakresie nauczania początkowego, studia podyplomowe „Plastyka i edukacja artystyczna w szkole podstawowej i gimnazjum” oraz kurs kwalifikacyjny I i II stopnia Kinezjologii Edukacyjnej wg. Paula Dennisona, nauczyciel dyplomowany.

Wicedyrektor szkoły
Historia i wiedza o społeczeństwie
Przyroda
Technika