Kiedy mówisz, powtarzasz jedynie to, co już wiesz. Gdy zaś słuchasz, masz szansę nauczyć się czegoś nowego.- Dalajlama

Publiczne Gimnazjum nr 2

We wtorek odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty, podczas którego gościliśmy przyszłych uczniów klas pierwszych oraz ich rodziców. Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego występu artystycznego.  Na scenie swoje talenty zaprezentował Szkolny Teatrzyk „KAROLEK” oraz zespół wokalny. Następnie przedszkolaki pod opieką nauczycieli udały się na zajęcia, gdzie czekała na nich moc atrakcji. Uczestniczyły w pokazie przyrodniczym oraz w warsztatach plastycznych. Na korytarzach szkolnych nauczyciele przygotowali liczne niespodzianki. Dużą popularnością cieszyła się fotobudka. Dzieci chętnie przebierały się za znane postacie bajkowe i pozowały do zdjęć. Dodatkowo mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie przy fotościance z hasłem „NIE BĄDŹ SMUTNY, BĄDŹ WESOŁY, ZOSTAŃ UCZNIEM NASZEJ SZKOŁY”.Kolejną atrakcją była popularna gra w klasy, podczas której nie brakowało uśmiechów i dobrej zabawy.  Po pełnych emocji zajęciach dzieci mogły odpocząć podczas poczęstunku.

Czytaj więcej...

Copyright © 2019 Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łańcucie Rights Reserved.