Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II

Nasza szkoła wzięła udział w konkursie zorganizowanym  przez BNP PARIBAS Dzieciaki do rakiet, w ramach którego możemy wygrać profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci. Uczniowie wspólnie z nauczycielami nakręcili filmik  Najtrudniejszy pierwszy krok..., w którym promują aktywność fizyczną i zachęcają do uprawiania sportu.
Głosowanie  odbywa się za pośrednictwem strony www.dzieciakidorakiet.pl lub poprzez linki zamieszczone na facebooku i stronie internetowej szkoły.
                                              Głosowanie trwa od 14- 30.11.2019 r.
Aby oddać ważny głos, należy:
- na wskazanej stronie internetowej wybrać Szkołę Podstawową nr 4 im. Jana Pawła II w Łańcucie,
- kliknąć przycisk Głosuj zlokalizowany pod filmikiem  Najtrudniejszy pierwszy krok...,

- podać aktywny adres e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość zawierająca link potwierdzający udział w głosowaniu, rozwiązać zadanie weryfikacyjne ReCaptcha a następnie kliknąć przycisk Oddaj głos,
- sprawdzić skrzynkę pocztową oraz kliknąć link potwierdzający zaliczenie głosu.
Jeden adres e-mail może być wykorzystany raz dziennie.

Drodzy Rodzice bądźcie z nami i głosujcie. Startujemy 14 listopada. Razem możemy wiele zdziałać dla naszych dzieci.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie Rights Reserved.