Kiedy mówisz, powtarzasz jedynie to, co już wiesz. Gdy zaś słuchasz, masz szansę nauczyć się czegoś nowego.- Dalajlama

Publiczne Gimnazjum nr 2

We wtorek odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty, podczas którego gościliśmy przyszłych uczniów klas pierwszych oraz ich rodziców. Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego występu artystycznego.  Na scenie swoje talenty zaprezentował Szkolny Teatrzyk „KAROLEK” oraz zespół wokalny. Następnie przedszkolaki pod opieką nauczycieli udały się na zajęcia, gdzie czekała na nich moc atrakcji. Uczestniczyły w pokazie przyrodniczym oraz w warsztatach plastycznych. Na korytarzach szkolnych nauczyciele przygotowali liczne niespodzianki. Dużą popularnością cieszyła się fotobudka. Dzieci chętnie przebierały się za znane postacie bajkowe i pozowały do zdjęć. Dodatkowo mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie przy fotościance z hasłem „NIE BĄDŹ SMUTNY, BĄDŹ WESOŁY, ZOSTAŃ UCZNIEM NASZEJ SZKOŁY”.Kolejną atrakcją była popularna gra w klasy, podczas której nie brakowało uśmiechów i dobrej zabawy.  Po pełnych emocji zajęciach dzieci mogły odpocząć podczas poczęstunku.

Po przerwie nauczyciele języka angielskiego zaprosili dzieci na zajęcia  z cyklu „English is fun”, gdzie przedszkolaki korzystały  z tablicy interaktywnej. Na pamiątkę spotkania dzieci otrzymały drobne upominki - wykonane przez nauczycieli breloczki w kształcie motylków oraz naklejki, kolorowanki i łakocie.

Podczas gdy dzieci miło spędzały czas, rodzice uczestniczyli w spotkaniu z Panią Dyrektor, która zapoznała ich z bogatą ofertą edukacyjną szkoły oraz przedstawiła zasady rekrutacji do klasy pierwszej. W trakcie prezentacji rodzice usłyszeli piosenki w języku rosyjskim i angielskim w wykonaniu uczniów naszej szkoły oraz obejrzeli skecz Kabaretu Np.                                                                             Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za tak liczne przybycie i mile spędzone chwile.
                                     Do zobaczenia we wrześniu.

Copyright © 2019 Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łańcucie Rights Reserved.