Po przerwie nauczyciele języka angielskiego zaprosili dzieci na zajęcia  z cyklu „English is fun”, gdzie przedszkolaki korzystały  z tablicy interaktywnej. Na pamiątkę spotkania dzieci otrzymały drobne upominki - wykonane przez nauczycieli breloczki w kształcie motylków oraz naklejki, kolorowanki i łakocie.

Podczas gdy dzieci miło spędzały czas, rodzice uczestniczyli w spotkaniu z Panią Dyrektor, która zapoznała ich z bogatą ofertą edukacyjną szkoły oraz przedstawiła zasady rekrutacji do klasy pierwszej. W trakcie prezentacji rodzice usłyszeli piosenki w języku rosyjskim i angielskim w wykonaniu uczniów naszej szkoły oraz obejrzeli skecz Kabaretu Np.                                                                             Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za tak liczne przybycie i mile spędzone chwile.
                                     Do zobaczenia we wrześniu.