Kategoria druga: dzieci w wieku 4-lat: 1 miejsce: Małgorzata Biedroń (Przedszkole Miejskie Nr 2) 2 miejsce: Zofia Kula (Niepubliczne Przedszkole „Jaś i Małgosia”) 3 miejsce: Jan Boruchalski (Niepubliczne Przedszkole „Jaś i Małgosia”) Wyróżnienie: Martyna Cisek (Przedszkole Miejskie Nr 5) Kategoria trzecia: dzieci w wieku 5-lat: 1 miejsce: Amelia Kontek (Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowego „Nutka”) 2 miejsce: Monika Gawaluch (Przedszkole Miejskie Nr 3)3 miejsce: Stanisław Lorek (Niepubliczne Przedszkole „Jaś i Małgosia”) ex aequo z Filip Pączka (Przedszkole Miejskie Nr 5) Wyróżnienie: Aurelia Kochman (Przedszkole Miejskie Nr 4) Kategoria czwarta: dzieci w wieku 6-lat: 1 miejsce: Emilia Kolek (Przedszkole Miejskie Nr 5) 2 miejsce: Oskar Kołpa (Niepubliczne Przedszkole „Jaś i Małgosia”) 3 miejsce: Kaja Kot (Przedszkole Miejskie Nr 2) Wyróżnienie: Mariola Bielecka (Przedszkole Miejskie Nr 1) Wszystkim serdecznie gratulujemy!