W niedzielę 29 października w Łańcucie zorganizowany zostanie Różaniec ze Świętymi pod hasłem „Świętość jest możliwa”. To radosne wydarzenie wiary rozpocznie się na Rynku Miasta o godz. 15.00. Dzieci, młodzież i dorośli przebrani za ulubionych Świętych przejdą w korowodzie do pięciu stacji, przy których będą odgrywane scenki przygotowane przez dzieci z łańcuckich Szkół Podstawowych, przedstawiające życie wybranych świętych. W czasie przejścia pomiędzy stacjami będzie odmawiany Różaniec. Na zakończenie dla najmłodszych uczestników przewidziany jest słodki upominek. Zachęcamy do licznego udziału i przebrania się za ulubionego świętego, lub do zabrania ze sobą jego wizerunku.