Kiedy mówisz, powtarzasz jedynie to, co już wiesz. Gdy zaś słuchasz, masz szansę nauczyć się czegoś nowego.- Dalajlama

W dniu 19 września 2016 roku uczniowie klas II i III naszej szkoły wraz z nauczycielami wychowania fizycznego panem Pawłem Rachwałem, Łukaszem Świątoniowskim, Michałem Misiudą i Piotrem Boguszem wybrali się do Zwierzyńca na spływ kajakowy rzeką Wieprz. Na miejscu instruktor z wypożyczalni kajaków ,,U Rudego” objaśnił jak prawidłowo wykonywać manewry kajakiem. Uczestnicy z wielką przyjemnością wypłynęli, pokonując wyznaczoną trasę, liczne przeszkody oraz podziwiając bardzo ładny, malowniczy i kręty odcinek rzeki. Spływ trwał ok. 3,5 godz. Mimo niesprzyjającej pogody wyjazd bardzo się udał, wszyscy wrócili zadowoleni.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 4 w Łańcucie Rights Reserved.